خرید ظرف 2224-V از ورق جنس C GR SA-283 به همراه اتصالات داخلی (لوله و کاپلینگ)
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
ت پایش نفت تهران اسهای عامر نوبت اول آگهی فراخوان ۰۳۱۷۸۰۳۳۹۰ / تک مع / ۲۳۸۳ ظرف 2224- از ورق جنس C GR SA-283 به همراه اتصالات داخلی لوله و کاپلینگ آخرین مهلت ارسال مدارک طبق بند ۴ صفحه ۲ اسناد مناقصه تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخه ۱۴۰۵/۰۳/۱۸ می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مبلغ تضمین شرکت در مناقصه به سایت شرکت . (www.torc.ir) بخش فراخوان ها مراجعه فرمایید. TENDERS TORC روابط عمومی شرکت بالایش نفت تهران
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:پالایش نفت تهران - شهید تندگویان
آدرس کارفرما:تهران، جاده قدیم قم، خیابان بهشتی، نرسیده به باقرشهر
تلفن کارفرما:021 - 55901021-51
ایمیل کارفرما:info [ @ ] tehranrefinery.ir
وبسایت کارفرما:https://www.torc.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان خرید ظرف 2224-V از ورق جنس C GR SA-283 به همراه اتصالات داخلی (لوله و کاپلینگ)
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/05/27
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/05/26
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/26
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/07/01



