خرید ظرف V-2224 از ورق جنس SA-283 GR C به همراه اتصالات داخلی(لوله و کاپلینگ)
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
خرید ظرف V-2224 از ورق جنس SA-283 GR C به همراه اتصالات داخلی(لوله و کاپلینگ)
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:درج آگهی فراخـوان 0317803390/ت ک م ع/ 2383
اطلاعات مالی و مبالغ
مبلغ سپرده شرکت در فرآیند:1500000000
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:پالایش نفت تهران - شهید تندگویان
آدرس کارفرما:تهران، جاده قدیم قم، خیابان بهشتی، نرسیده به باقرشهر
تلفن کارفرما:021 - 55901021-51
ایمیل کارفرما:info [ @ ] tehranrefinery.ir
وبسایت کارفرما:https://www.torc.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان خرید ظرف V-2224 از ورق جنس SA-283 GR C به همراه اتصالات داخلی(لوله و کاپلینگ)
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/05/26
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/05/27
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/05/27
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/26
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/07/01
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15



