فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه عمومی دومرحله ای به شماره 04083802300431DT2با موضوع خرید 3 قلم CASING HEAD SPOOL
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
مناقصه عمومی دومرحله ای به شماره 04083802300431DT2با موضوع خرید 3 قلم CASING HEAD SPOOL
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005092288000119
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:12:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
آدرس کارفرما:اهواز، نیوسایت، خیابان نفت، ساختمان پنج طبقه
تلفن کارفرما:061 - 9-34442070, 34448090-9
ایمیل کارفرما:nisoc [ @ ] nisoc.ir
وبسایت کارفرما:https://www.nisoc.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه عمومی دومرحله ای به شماره 04083802300431DT2با موضوع خرید 3 قلم CASING HEAD SPOOL
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/05/20
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/07/05
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15



