مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای 1405/0006 خطوط لوله بخش شرق مارون
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
1405/0006 انجام تعمیرات و اصلاحیه های مرتبط با خطوط لوله نفت و گاز و ساخت و بازسازی پل و حوضچه و حفاظت کاتدیک در "بخش شرق" محدوده عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005093079000022
اطلاعات مالی و مبالغ
هزینه خرید اسناد:800000
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:12:00
توضیحات سپرده:بر اساس بند 5 صفحه 1 دعوتنامه و دستورالعمل مناقصه حاضر: جلسه قبل از پیشنهاد قیمت در ساعت 9:00 صبح روز چهارشنبه 1405/03/13 در محل ستاد شرکت نفت و گاز مارون برگزار می گردد.
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
توضیحات بازگشایی پاکات:12:01
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:بهره برداری نفت و گاز مارون
آدرس کارفرما:اهواز، کیلومتر 12 جاده ماهشهر، شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
تلفن کارفرما:061 - 34188868, 34188866, 34188853, 34188878, 34434073, 34446464
وبسایت کارفرما:http://mogpc.nisoc.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای 1405/0006 خطوط لوله بخش شرق مارون
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/30
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/07/05
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/25
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/26



