مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای شماره م ک 1404/0003- انجام خدمات مکانیک ماشین آلات اداره نگهداری و تعمیرات شرکت کارون
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
شماره م ک 1404/0003- انجام خدمات مکانیک ماشین آلات و دستگاهها ، جوشکار و آهنگر ،جوشکارکد و استادکار جوشکارکد مورد نیاز اداره نگهداری و تعمیرات شرکت کارون
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2004092544000076
اطلاعات مالی و مبالغ
مبلغ سپرده شرکت در فرآیند:19111000000
هزینه خرید اسناد:840000
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:13:00
توضیحات سپرده:..پیشنهادات مناقصه گران(صرفا پاسخ استعلام ارزیابی کیفی) در ساعت12:00 روز شنبه مورخ 1404/08/03گشایش یافته و پس از ارزیابی،پاکت کل مناقصه گران واجد شرایط لازم(مطابق فرآخوان حاضر و اسناد مناقصه) در ساعت 12:00 روز دوشنبه مورخ 1404/08/05گشایش و قرائت خواهد شد
توضیحات مهلت ارسال مدارک:11:00
توضیحات بازگشایی پاکات:12:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:بهره برداری نفت و گاز کارون
آدرس کارفرما:اهواز، ناحیه صنعتی کارون، شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون
تلفن کارفرما:061 - 32260264, 32263356, 32249805, 32251963
ایمیل کارفرما:karoon [ @ ] nisoc.ir
وبسایت کارفرما:http://kogpc.nisoc.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی (یکپارچه) یک مرحله ای شماره م ک 1404/0003- انجام خدمات مکانیک ماشین آلات اداره نگهداری و تعمیرات شرکت کارون
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.



