خرید تعداد 10 دستگاه olt هواوی سری MA5608T با کلیه متعلقات ( 180RF DC power MPWC*1 Contorl Card Mcud1* pon Card GPFD C+ *2 A set)
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
خرید تعداد 10 دستگاه olt هواوی سری MA5608T با کلیه متعلقات ( 180RF DC power MPWC*1 Contorl Card Mcud1* pon Card GPFD C+ *2 A set)
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول
شماره آگهی:14,050,520,101,912
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:مخابرات ایران ، منطقه زنجان
آدرس کارفرما:زنجان، جاده گاوازنگ، مجتمع ادارات، شرکت مخابرات ایران - منطقه زنجان
تلفن کارفرما:024 - 33444040
ایمیل کارفرما:dabirkhaneh [ @ ] tcz.ir
وبسایت کارفرما:http://www.tcz.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان خرید تعداد 10 دستگاه olt هواوی سری MA5608T با کلیه متعلقات ( 180RF DC power MPWC*1 Contorl Card Mcud1* pon Card GPFD C+ *2 A set)
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/05/26
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/22



