تامین مقدار ۱,۴۱۰,۰۰۰ عدد آجر مدرسه ایی ( لفتون ) و آجر سه گل
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
مناقصه عمومی
شرکت سدو عمران پارس گستر در نظر دارد مقدار ۱,۴۱۰,۰۰۰ عدد آجر مدرسه ایی ( لفتون ) و آجر سه گل مورد نیاز یکی از پروژه های خود را از طریق مناقصه عمومی و پرداخت بصورت تهاتر به تامین کنندگان واجد شرایط واگذار نماید . متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد مناقصه حداکثر تا ۴ روز از تاریخ درج آگهی با شماره ۰۹۱۷۳۲۵۳۱۲۱ تماس حاصل نمایند یا به آدرس شیراز بزرگراه امام خمینی ( ره ) قبل از روستای علی آباد مراجعه نمایند .
۱۰۴-۲۲۷ (
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:سد و عمران پارس گستر
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان تامین مقدار ۱,۴۱۰,۰۰۰ عدد آجر مدرسه ایی ( لفتون ) و آجر سه گل
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 51%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/26
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/26
مناقصه
مشابهت: 50%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/23



