خرید 2500 کیلوگرم چسب رزین قالبگیری SQJ610
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
خرید 2500 کیلوگرم چسب رزین قالبگیری SQJ610
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
تلفن همراه:09921614369
سایت اینترنتی:WWW.IRANZOB.COM
آدرس محل دریافت اسناد:سایت
آدرس ارسال مدارک:اصفهان خیابان دانشگاه کوچه شماره 13 (شهید خوش آب) پلاک 28 طبقه سوم دبیرخانه کمیسیون معاملات
توضیحات مهلت ارسال مدارک:15
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:ایران ذوب
وبسایت کارفرما:http://www.iranzob.com
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان خرید 2500 کیلوگرم چسب رزین قالبگیری SQJ610
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/22
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/05/29
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/05/29
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/15



