فراخوان ارزیابی کیفی خرید 1000بشکه PTS گِل حفاری مناقصه عمومی دو مرحله ای 508210530049DT1تقاضای شماره 0530049-21-08
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
خرید 1000بشکه PTS گِل حفاری مناقصه عمومی دو مرحله ای 508210530049DT1تقاضای شماره 0530049-21-08
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005092288000287
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:15:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:15:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
آدرس کارفرما:اهواز، نیوسایت، خیابان نفت، ساختمان پنج طبقه
تلفن کارفرما:061 - 9-34442070, 34448090-9
ایمیل کارفرما:nisoc [ @ ] nisoc.ir
وبسایت کارفرما:https://www.nisoc.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان فراخوان ارزیابی کیفی خرید 1000بشکه PTS گِل حفاری مناقصه عمومی دو مرحله ای 508210530049DT1تقاضای شماره 0530049-21-08
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/24
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/23
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/28
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21



