مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید خدمات مشاوره روانشناختی، مددکاری و مداخله در بحران های فردی، خانوادگی و اجتماعی
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مناقصه مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
خرید خدمات مشاوره روانشناختی، مددکاری و مداخله در بحران های فردی، خانوادگی و اجتماعی
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مناقصه
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2005000150000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:14:00
توضیحات سپرده:در صورت هر گونه ابهام با شماره تلفن 09372474011 تماس حاصل فرمایید.
توضیحات مهلت ارسال مدارک:14:00
توضیحات بازگشایی پاکات:10:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مناقصه
کارفرما:اداره کل بهزیستی استان فارس
آدرس کارفرما:چهارراه هوابرد، ابتدای بلوار سرباز، اداره کل بهزیستی استان فارس
تلفن کارفرما:071 - 52449929
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید خدمات مشاوره روانشناختی، مددکاری و مداخله در بحران های فردی، خانوادگی و اجتماعی
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مناقصه
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/15
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/10
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/10
مناقصه
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/10
مناقصه
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/12
مناقصه
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/17
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/14
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/18
مناقصه
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14



