مزایده آپارتمان اداری پلاک ثبتی 37 فرعی از 3383 اصلی بخش 3 تهران متعلق به سالار هاشمی.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

بموجب دادنامه شماره  140368390003864713  صادره از شعبه 23 دادگاه عمومی تهران و در پرونده اجرایی کلاسه 0404112 له  مهتاب رنجبرپازوکی محکوم علیه:  سالار هاشمی  محکوم علیه محکوم است به پرداخت 97/581/640/000 ریال بابت محکوم به و مبلغ 4/879/082/000 ریال بابت نیم عشر دولتی و متقاضی فروش  پلاک ثبتی    37   فرعی از     3383  اصلی واقع در بخش 3     متعلق به محکوم علیه می باشد. با سلام و احترام، عطف به ابلاغیه شماره 140568100010873509 مربوط به پرونده بایگانی شماره 0404112 مبنی بر ارزیابی آپارتمان اداری پلاک ثبتی 37 فرعی از 3383 اصلی بخش 03 ثبتی تهران به آدرس تهران، میدان ولیعصر ، خیابان نجات الهی ، خیابان طالقانی، پلاک 251،  طبقه دوم، از محل ملک مورد کارشناسی بازدید بعمل آمد و پس از بررسی های لازم نظریه کارشناسی به شرح ذیل تقدیم می گردد. مدارک ثبتی ابرازی: طبق تصویر سند تک برگ کاداستری ارائه شده به شماره سریال  648888 سری ج سال 1400 تاریخ ثبت 1401.08.21 ، ششدانگ عرصه و اعیان یک دستگاه آپارتمان اداری (وضعیت خاص طلق) به شماره ثبتی 37 فرعی از 3383 اصلی  قطعه 6 تفکیکی مفروز و مجزی شده از 17 فرعی از اصلی مذکور بخش 3 حوزه ثبت ملک ولیعصر تهران استان تهران به مساحت (111.41) مترمربع واقع در سمت مرکزی طبقه دو، با قدرالسهم از عرصه و سایر مشاعات طبق قانون تملک آپارتمان ها و آئین نامه اجرایی آن. سند مالکیت به نام آقای سالار هاشمی با شماره ملی 2820165087 صادر گردیده است. مشخصات بازدید انجام شده: آپارتمان مورد کارشناسی در طبقه دوم ساختمانی 12 طبقه واقع شده است. طبقه دوم بصورت دو واحدی می باشد. ساختمان دارای راه پله و آسانسور است. نمای آن سیمانی و شیشه ای است. قدمت ساختمان بالای 30 سال تخمین زده می شود. آپارتمان مورد کارشناسی شامل سالن، 2 اتاق، آبدارخانه و سرویس بهداشتی است. سالن پذیرایی و اتاق ها با لمینت فرش و دیوارها کاغذ دیواری شده اند. اتاق و سالن با پارتیشن شیشه ای از هم جدا شده اند. ابدارخانه با سرامیک فرش و دیوارها با کاشی پوشانده شده و دارای کابینت MDF در ردیف بالا و پایین است. سرویس بهداشتی با سرامیک فرش و دیوارها با کاشی پوشانده شده اند و دارای توالت ایرانی و روشویی است. آپارتمان دارای دو نورگیر در ضلع شرقی و غربی است. چهارچوب ها فلزی و درها چوبی هستند. پنجره ها از جنس UPVC  و شیشه ها دو جداره می باشد. سیستم سرمایش کولر و گرمایش شوفاژ است. آپارتمان دارای انشعابات آب و گاز و برق شهری است. آپارتمان بازسازی کامل شده است. در زمان بازدید ملک بصورت اداری مورد بهره برداری قرار می گرفت و طبق اظهار در ید مالک بود. حدود رسیدگی: مسئولیت ناشی از هرگونه ادعای جعل یا مخدوش بودن یا مغایرت تصاویر مدارک ارائه شده با نسخ اصلی آنها و انکار یا تردید به دلایلی اصول اسناد ارائه ، متوجه ابراز کننده یا ارائه دهنده آن اسناد و مدارک میباشد و از این بابت نیز مسئولیتی متوجه کارشناس رسمی منتخب نمی گردد. مسئولیت گزارش حاضر به لحاظ صحت اطلاعات و ادعاهای مندرج در آن و مفروضات مبنای تهیه آن بر عهده ارائه دهنده اطلاعات مذکور میباشد. رسیدگی های انجام شده محدود به "مدارک و اطلاعات ارائه شده در پرونده و درخواست کارشناسی" بوده و مسئولیت صحت ، اعتبار ، اصالت ، جامعیت مدارک و اطلاعات و جانمایی محل به عهده ارائه دهندگان میباشد بدیهی است چنانچه پس از ارائه این گزارش ، مدارک و اطلاعات قابل اتکای دیگری ارائه شود ، به نحوی که در نتیجه گیری حاصله موثر واقع گردد ، مسئولیتی متوجه اقدامات انجام شده و نظریه صادره نبوده و رسیدگی به آنها خارج از این حدود می باشد. نظریه کارشناسی: با توجه به نکات فوق الذکر، بنظر اینجانب ششدانگ عرصه و اعیان یک دستگاه آپارتمان اداری (وضعیت خاص طلق) به شماره ثبتی 37 فرعی از 3383 اصلی  قطعه 6 تفکیکی مفروز و مجزی شده از 17 فرعی از اصلی مذکور بخش 3 حوزه ثبت ملک ولیعصر تهران استان تهران به مساحت (111.41) مترمربع واقع در سمت مرکزی طبقه دو، با قدرالسهم از عرصه و سایر مشاعات طبق قانون تملک آپارتمان ها و آئین نامه اجرایی آن، صرف نظر از احراز مالکیت و انتساب آن به شخص حقیقی یا حقوقی و صحت مدارک ابرازی و با عنایت به وضع و موقعیت محل مقدار مساحت عرصه و اعیان و نوع بنا و کاربری اداری و اوضاع و احوال روز و عوامل موثر در این رابطه طبق مندرجات این گزارش، ارزش ششدانگ مورد کارشناسی اعم از مالکیت عرصه و اعیان و سایر امتیازات در صورتی که منعی برای انجام معامله و بدهی به اشخاص حقیقی یا حقوقی نداشته باشد بصورت تخلیه و بدون معارض برابر مبلغ 190،000،000،000 ریال، معادل نوزده میلیارد تومان تعیین و اعلام می گردد. 3/236 دانگ از شش دانگ ملک فوق الذکر در روز دوشنبه مورخ 1405/06/23  از ساعت 8 الی 12 به نشانی (سامانه تدارکات الکترونیک ستاد ) https://setadiran.ir  از  طریق مزایده الکترونیکی بفروش برسد. مزایده از قیمت پایه کارشناسی 102/460/722/000 ریال  شروع و به کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد. ده درصد مبلغ پیشنهادی فی المجلس از خریدار اخذ و مابقی ثمن را خریدار مکلف است حداکثر ظرف مهلت یکماه از تاریخ برگزاری مزایده به حساب سپرده دادگستری واریز و قبض آن را به این اجراء تحویل نماید در غیر اینصورت ده درصد دریافتی به نفع دولت ضبط و مراسم مزایده تجدید خواهد شد. طالبین می توانند پنج روز قبل از مراسم مزایده به اجرای احکام مدنی مراجعت تا ترتیب بازدید از مورد مزایده را فراهم نماید.

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140368920000069053

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده آپارتمان اداری پلاک ثبتی 37 فرعی از 3383 اصلی بخش 3 تهران متعلق به سالار هاشمی.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.