مزایده اموال غیرمنقول آقای امیرحسین طاهرخانی شامل ششدانگ پلاک ثبتی 20976 فرعی از 5542 فرعی از یک اصلی در تاکستان.
موضوع آگهی:
آگهی مزایده اموال غیر منقول مرحله اول در پرونده به کلاسه 0500172 اجرای احکام مدنی متمرکز دادگستری تاکستان این اجرا قصد دارد در مورخ 1405/05/10 ساعت 8 الی 12 در سامانه ستاد از طریق مزایده عمومی اموال ذیل را بفروش برساند. طالبین و خریداران می توانند همه روزه تا پنج روز قبل از زمان مزایده از اموال مورد مزایده با هماهنگی این اجرا بازدید و در زمان مزایده حضورا شرکت نمایند و خریدار می بایست 10 درصد مبلغ پیشنهادی خود را نقدا پرداخت و مابقی را ظرف مهلت یک ماه به حساب سپرده دادگستری واریز نماید و پس از تایید مزایده توسط دادگاه محترم صادرکننده حکم اموال به خریدار منتقل خواهد شد و در صورت عدم تایید مزایده مبلغ ده درصد واریزی به خریدار مسترد خواهد شدو در صورتی که خریدار مابقی وجه مزایده را در زمان مقرر به حساب سپرده واریز ننماید و یا اعلام انصراف نماید مبلغ ده درصد پیشنهادی خریدار پس از کسر هزینه مزایده به نفع صندوق دولت ضبط و خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت. مزایده با رعایت مواد قانون اجرای احکام مدنی اجرا خواهد شد. توجه: برنده شخصی است که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید. متعاقب مابه التفاوت مبلغ قیمت پایه و نتیجه مزایده می بایست در مهلت مقرر پرداخت گردد. اموال مزایده شامل: 1- نام و نام خانوادگی مالک : ششدانگ ملک تعرفه شده مورد ارزیابی به مالکیت آقای امیرحسین طاهرخانی فرزند مختار می باشد. 2 - محل وقوع ملک و توصیف اجمالی آن : مشخصات ثبتی ملک : ششدانگ پلاک ثبتی شماره 20976 فرعی از 5542 فرعی از یک اصلی قطعه 40 تفکیکی می باشد که دارای سند مالکیت به شماره چاپی 967250 سری الف سال 94 ششدانگ عرصه و اعیان واقع در تاکستان بخش هشت استان قزوین می باشد. آدرس ملک : تاکستان بر بلوار آیت اله خامنه ای مابین خیابان های حجتی و غفاری ضلع شمالی پلاک 10کد پستی 3481670089 منزل امیرحسین طاهرخانی حدود ملک : مطابق سند مالکیت مساحت و مشخصات عرصه : مساحت عرصه ملک مطابق سند ششدانگ عرصه و اعیان 184/25 مترمربع می باشد. مساحت و مشخصات اعیانی : ششدانگ ملک تعرفه شده مورد نظر دارای پروانه ساخت به شماره 95/1/15098 مورخ 95/08/25 و فاقد پایانکار می باشد که به صورت یک ساختمان تجاری مسکونی سه طبقه (زیرزمین انباری همکف تجاری طبقه اول مسکونی با دسترسی از سمت کوچه 8 متری بن بست) با سازه اسکلت بتنی و سقف تیرچه بلوک دارای بنای مازاد نسبت به پروانه ساخت صادر است و در وضع موجود به استناد فرم شماره 6 استحکام بنای ممهور به مهر مهندسین سازه و معماری دارای 36/52 مترمربع بنای مازاد و مجموعا دارای 382/42 مترمربع بنا می باشد (زیرزمین 118/93 مترمربع همکف تجاری 118/93 مترمربع طبقه اول مسکونی 125/38 مترمربع پشت بام 19/18 مترمربع) ضمنا در طبقه همکف در حیاط بنایی با سازه سبک به صورت کارگاه بستنی سازی موجود می باشد.نمای ساختمان در سمت خیابان از نوع رومی و در سمت حیاط و کوچه از جنس سنگ می باشد.محوطه سازی و پوشش پشت بام به صورت موزاییکی است.کف و دیوارهای مغازه و زیرزمین از نوع سنگی و کف واحد مسکونی از جنس سرامیک می باشد. شرح متعلقات : ملک دارای انشعابات آب و گاز و 3 فقره برق و یک فقره برق سه فاز می شد. 3 - ملک ثبت شده یا نه : ملک مذکور مطابق سند ششدانگ ابرازی ثبت شده است. 4 - ملک در اجاره است یا نه : طبقه اول ملک مورد نظر در زمان بازدید در ید و سکونت مالک و زیر زمین و طبقه همف به صورت اجاره در ید غیر بود. 5 - ملک مشاع است یا مفروز : ملک ششدانگ می باشد و به صورت ششدانگ به فروش می رسد. 6 - حقوقی که افراد در ملک دارند : ششدانگ ملک مورد ارزیابی تحت مالکیت آقای امیرحسین طاهرخانی فرزند مختار است. 7 - قیمتی که مزایده از آن شروع می شود : با عنایت به شرح فوق ارزش پایه مزایده ششدانگ ملک تعرفه شده شامل عرصه اعیان و انشعابات موجود بدون احتساب بدهی احتمالی به اشخاص حقیقی و حقوقی با توجه به کاربری ملک راه های دسترسی مصالح مصرفی قدمت ساخت و سایر عوامل موثر از نظر اینجانب به مبلغ 391/000/000/000 ریال (معادل سی نه میلیارد و یکصد میلیون تومان) تعیین و اعلام می گردد. 8 - ارزیابی و سهل الفروش بودن : با عنایت به شرح فوق از نظر این هیات ملک مذکور سهل الفروش می باشد.
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140322920000944022
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده اموال غیرمنقول آقای امیرحسین طاهرخانی شامل ششدانگ پلاک ثبتی 20976 فرعی از 5542 فرعی از یک اصلی در تاکستان.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



