مزایده دستور فروش شش دانگ پلاک ثبتی ۲۱۶۵ فرعی از ۱۲۳ اصلی بخش ۱۱ تهران.
موضوع آگهی:
آگهی مزایده نوبت اول دستور فروش در راستای اجرای ذستور فروش به شماره 140468390011337707 صادره ازشعبه 208 دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضایی شهید مفتح تهران له امین پوربرخ.رداری علیها قنبر علی و شهره و حیدر و احمد پوربرخورداری که محکوم هستند به حسب تقاضای محکوم له دستور فروش پلاک ثبتی 2165 فرعی از 123 اصلی مفروز و مجزی از 161 بخش ثبتی 11 تهران و سپس به کارشناسی ارجاع و نظریه به طرفین ابلاغ و مصون از تعرض مانده و مقرر گردید شش دانگ پلاک ثبتی 2165 فرعی از 123 اصلی مفروز و مجزی از 161 بخش ثبتی 11 تهران اصلی از طریق مزایده به قیمت 950/000/000/000 ریال به فروش برسد و نظریه کارشناسی به شرح ذیل است سلام و احترام، بازگشت به ابلاغ الکترونیک اجرای قرار کارشناسی به شماره 140568100019795400 مورخ 1405/03/20 در پرونده اجرایی به شماره بایگانی 0500334 نزد آن شعبه محترم در خصوص دعوی امین پوربرخورداری به طرفیت قنبرعلی پوربرخورداری اسفندآبادی و شهره پوربرخورداری اسفندآبادی و حیدر پوربرخورداری اسفندآبادی و احمد پوربرخورداری مبنی بر دستور فروش ملک مشاع و عطف به قرار کارشناسی شماره 140568440000645108 مورخ 1405/03/20 در خصوص کارشناسی و ارزیابی ملک موضوع دعوی به پلاک ثبتی شماره 2165 فرعی از 123 اصلی واقع در بخش 11 حوزه ثبت ملک کن تهران استان تهران به نشانی تهران جنت آباد مرکزی، بلوار شهید سرلشگر مخبری پلاک 241 (پلاک 18 قدیم)، اینجانب ضمن مطالعه پرونده و ملاحظه تصویر اسناد و مدارک ارائه شده، در تاریخ 1405/03/26 از محل وقوع ملک به نشانی فوق الذکر بازدید نمودم که پس از بررسی ها و تحقیقات میدانی گزارش کارشناسی به شرح ذیل تقدیم میگردد: الف- تصویر کروکی و مختصات جغرافیایی محل وقوع ملک- پیوست 1 ب- مستندات و مدارک مربوطه ب-1 مشخصات ثبتی ملک: طبق تصویر سند مالکیت تک برگ ارائه شده به میزان مالکیت محکوم له و تصویر نامه اعلام وضعیت ثبتی به شماره 140485601023014941 مورخ 1404/06/12 از حوزه ثبت ملک کن تهران استان تهران در بازگشت به دستور شماره 140468990030816302 مورخ 1404/6/9 شعبه 208 دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضایی شهید مفتح تهران وضعیت ثبتی ملک عبارت است از عرصه و اعیان خانه (وضعیت خاص طلق) به پلاک ثبتی شماره 2165 فرعی از 123 اصـلی مفروز و مجزی شده از شماره 161 فرعی قطعه 43 تفکیکی واقع در بخش یازده حوزه ثبتی ثبت کن استان تهران به مساحت 190 یکصد و نود متر مربع به حدود شمالا دیوار بدیوار بطول 10.00 ده متر قطعه به سی و هفت تفکیکی شرقا دیوار دیوار بطول 19.00 نوزده متر به قطعه چهل و چهار تفکیکی جنوبا درب و دیوار بطول 10.00 ده متر به گذر به عرض سی متر غربا دیوار بدیوار بطول 19.00 نوزده متر به قطعه سی و پنج تفکیکی ذیل شماره دفتر الکترونیکی 140320301023037491 و صفحه 170 دفتر املاک 1088 بنام امین پور برخوداری و سمنبر بیگی هارونی هر کدام نسبت به سه دانگ مشاع از ششدانگ ثبت و صادر شده سپس طبق گواهی حصر وراثت بشماره دادنامه 140291390000466501 مورخ 1403/1/20 خانم سمنبربیگی هارونی فوت کرده و وراث حین الفوتش عبارتند از احمد پور برخورداری و قنبرعلی پور برخورداری اسفندآبادی حیدر پور برخورداری اسفند آبادی و شهره پور برخورداری اسفندآبادی (فرزندان متوفی) سپس حسب درخواست آقای امین برخورداری مبنی بر افراز سهم مشاعی خود در پلاک موصوف پس از طی تشریفات اداری و قانونی تصمیم واحد ثبتی مبنی بر عدم قابلیت افراز پلاک بشماره 140485601023003921 مورخ 1404/2/15 صادر شده است. ب-2 مشخصات تصویر گواهی پایان ساختمان و بررسی اطلاعات طرح تفصیلی از سایت شهرداری تهران: گواهی پایان ساختمان به شماره ش/44218 مورخ 70/9/24 شهرداری منطقه 5 تهران به شماره چاپی 018805 برای ساختمان احداثی در پلاک ثبتی شماره 2165 فرعی از 123 اصلی قطعه 43 تفکیکی به نشانی جنت آباد بعد از گلستان 35 متری 3 پلاک 18 دارای پروانه ساختمانی شماره 26146 مورخ 65/4/22 در سه طبقه مشتمل بر همکف شامل 122.5 متر مربع جهت استفاده پارکینگ و تاسیسات و طبقه اول و دوم هر طبقه شامل یک واحد مسکونی مجموعا 245 متر مربع به مساحت کل زیربنا 367.5 متر مربع صادر شده است. ضمنا مساحت زمین پس از اصلاحی در فرم مفاصا حساب نوسازی به شماره ثبت 5367 مورخ 78/4/9 به میزان 165.00 متر مربع قید شده است. طبق بررسی اطلاعات طرح تفصیلی از سایت شهرداری تهران، عرصه ملک به شماره شناسایی 33304019 در زیرپهنه M113 واقع شده و با موقعیت شمالی نسبت به خیابان گلستان به عرض اصلاحی 35 متر قرار گرفته است. ج- مشاهدات حین بازدید: طبق بازدید به عمل آمده ملک مورد تعرفه قطعه زمینی همراه با بنای احداثی در آن با موقعیت شمالی نسبت به گذر مجاور است که این بنا در سه طبقه مشتمل بر همکف و دو طبقه فوقانی با قدمت حدوداً 35 سال احداث شده است. طبقه همکف شامل یک اتاق دارای کمد دیواری با پوشش کف موزائیک، هال و پذیرایی با پوشش کف سرامیک و دیوارها با پوشش کاغذ دیواری، آشپزخانه باز با کابینت امدیاف با پوشش کف و دیوار آشپزخانه از سرامیک و کاشی، سرویس بهداشتی، پارکینگ با دسترسی از حیاط و راهرو منتهی به موتورخانه رؤیت گردید. طبقه دوم شامل یک واحد آپارتمان دارای دو اتاق با کمد دیواری، هال و پذیرایی با پوشش کف سنگ و دیوارها با پوشش گچ و رنگ، آشپزخانه باز با کابینت امدیاف با پوشش کف و دیوار آشپزخانه از سرامیک و کاشی و سرویس بهداشتی شامل حمام، توالت فرنگی، توالت ایرانی و روشویی با پوشش کف و دیوار از سرامیک و کاشی رؤیت گردید. در زمان بازدید امکان ورود به طبقه اول به علت قفل بودن درب آن فراهم نگردید و حسب اظهارات محکوم له، طبقه مذکور از لحاظ پلان معماری، تقسیمات داخلی و کیفیت مصالح مصرفی مشابه طبقه دوم اعلام گردید. سیستم سرمایش و گرمایش در طبقات شامل کولر آبی و رادیاتور متصل به موتورخانه مرکزی بوده و ملک از سمت گذر دارای درب ورودی نفررو و ماشینرو فلزی با سیستم درببازکن تصویری جهت ورود به حیاط و دسترسی به راهپله طبقات میباشد. کف حیاط با پوشش موزائیک و دیوار حیاط و نمای ساختمان با پوشش سنگ بوده و درب و پنجرههای ساختمان از جنس فلزی، آلومینیومی قدیمی و یوپیویسی با شیشه دوجداره در طبقات اول و دوم میباشد. ملک دارای انشعابات شهری آب، برق و گاز بوده و قسمتهای مورد بازدید فاقد سکونت و فاقد اسباب و اثاثیه رؤیت گردید. پیوست 2 - تصاویر ملک د- حدود و شرایط کارشناسی :ارزیابی حاضر بر اساس مشاهدات میدانی، بررسی تصویر مستندات و مدارک ارائه شده و استعلامهای انجامشده و با لحاظ شرایط اقتصادی و نرخهای متعارف معاملات در منطقه در مقطع زمانی انجام کارشناسی صورت پذیرفته است. ارزش اعلامی صرفاً بیانگر برآورد کارشناسی در زمان بازدید و تنظیم گزارش میباشد و شامل آثار و تبعات ناشی از موضوعات قضایی، حقوقی یا مالی از قبیل ترهین، توثیق، بازداشت یا توقیف ملک نمیگردد. بررسی صحت و اصالت اسناد مالکیت و مدارک ارائهشده، احراز هویت اشخاص ذینفع، تطبیق وضعیت موجود ملک با سوابق ثبتی، شهرداری، پروانه ساختمانی، گواهی پایان ساختمان، نقشههای مصوب و سایر مدارک و سوابق فنی و اداری احتمالی خارج از حدود صلاحیت و مأموریت کارشناسی حاضر بوده و مسئولیت هرگونه مغایرت یا جعل احتمالی بر عهده ارائهدهندگان مدارک و مراجع ذیربط میباشد. پیش از هرگونه اقدام ثبتی، معاملاتی یا حقوقی، اخذ استعلامها و بررسیهای لازم از مراجع ذیصلاح از جمله شهرداری، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اداره امور مالیاتی مربوطه حسب مورد توصیه میگردد. این گزارش صرفاً در اجرای دستور صادره از سوی شعبه دوم اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی شهید مفتح تهران تنظیم گردیده و صرفاً برای همان مرجع دارای اعتبار کارشناسی است. هرگونه اطلاعات، مستندات، سوابق، آراء یا احکام مؤثر که در زمان تنظیم گزارش در اختیار کارشناس قرار نگرفته یا متعاقباً ارائه گردد و در نتیجه کارشناسی مؤثر باشد، میتواند منجر به بازنگری در نظریه با حفظ مبانی کلی گزارش شود. هـ - نظریه کارشناسی ارزش شش دانگ عرصه و اعیان مورد ثبت فوقالذکر به پلاک ثبتی شماره 2165 فرعی از 123 اصلی مفروز و مجزی شده از 161 فرعی قطعه 43 تفکیکی واقع در بخش یازده حوزه ثبتی ثبت کن استان تهران به آدرس صدرالاشاره، با در نظر گرفتن مندرجات این نظریه، مستندات و تصویر اسناد ارائه شده، با فرض صحت و اصالت اسناد و مدارک ابرازی، در صورت عدم وجود معارض، محدودیت یا ممنوعیت قانونی، قضایی و ثبتی مؤثر بر نقل و انتقال ملک، با توجه به وضعیت کمی و کیفی ملک و با لحاظ اهم عوامل مؤثر در تعیین ارزش روز آن از جمله موقعیت، مشخصات، شرایط بهرهبرداری و وضعیت حاکم بر بازار ملک در منطقه وقوع، و بدون لحاظ حقوق احتمالی اشخاص ثالث، تعهدات، دیون، بازداشتها، حقوق ارتفاقی یا انتفاعی و سایر آثار و محدودیتهای حقوقی که احراز آن خارج از حدود مأموریت کارشناسی حاضر است، صرفاً در پاسخ به درخواست کارشناسی صدرالاشاره، به قیمت روز، مبلغ 950.000.000.000 ریال (نهصد و پنجاه میلیارد ریال معادل نود و پنج میلیارد تومان) برآورد و اعلام میگردد. --------------------------------------------------------
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140468920003731716
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده دستور فروش شش دانگ پلاک ثبتی ۲۱۶۵ فرعی از ۱۲۳ اصلی بخش ۱۱ تهران.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



