مزایده فروش آپارتمان مسکونی واقع در تهران، نازی آباد، بازار اول، خیابان شهید حمید بدلی گیوی، پلاک آبی 30/1، طبقه هشتم.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

مزایده فروش اموال غیر منقول                            نوبت اول به موجب پرونده اجرایی کلاسه 0401631 ج  له اقای / خانم فرشید مهجوری فرد  با وکالت عطیه وجدانی فخر و علیه اقای / خانم مریم علی میرزاهنجنی فرزند ماشاءاله که به موجب اجرائیه صادره از  شعبه 77داد گاه عمومی تهران محکوم علیه  محکوم است به پرداخت مبلغ 33/000/000/000ریال  اصل خواسته و مبلغ  120/000/000 ریال هزینه کارشناسی مرحله اجرا در حق محکوم له و نیز پرداخت مبلغ  1/656/000/000 ریال نیم عشر در حق صندوق دولت شده که پلاک ثبتی  315977 فرعی 19814اصلی 4731مفروزاز 10600قطعه25واقع در تهران نازی آباد  متعلق به  شخص ثالث  اقای حسین کرمی  توقیف و  به احد از کارشناسان محترم دادگستری ارجاع و بشرح ذیل ارزیابی و توصیف  اجمالی گردیده است گزارش کارشناسی -  ارزیابی آپارتمان به پلاک ثبتی 19814 /  4731 مربوط به پرونده با شماره بایگانی 0401631   در اجرای اوامر آن مقام محترم در ابلاغیه شماره  140468100094845699  مربوط به پرونده شماره 140468920002508380 با شماره بایگانی 0401631 دایر بر اجرای قرار کارشناسی شماره 140468440003082497 و نیز عطف به ابلاغیه شماره 140468100097207100 بتاریخ 1404.12.02 در خصوص دعوی آقای فرشید مهجوری فرد به طرفیت خانم مریم علی میرزا هنجنی مبنی بر اجرائیه نسبت به چک بلامحل با موضوع « ارزیابی آپارتمان به  پلاک ثبتی 19814 فرعی از 4731 اصلی مفروز و مجزی شده از 10600 فرعی از اصلی مذکور» به استحضار می رساند اینجانب پس از مطالعه پرونده و اطلاع از موضوع قرار کارشناسی، به محل وقوع آپارتمان معرفی شده از طرف شخص ثالث مراجعه کرده و با عنایت به بازدید انجام شده از  محل ملک تعرفه شده در مجتمع مسکونی قصر گل  و عدم مجوز بازدید از طرف ساکنین آپارتمان برای بازدید از آن و  با توجه به نامه های ارسالی  با کدهای رهگیری 1404220868418208 و 1404220127172052 در تاریخ های 27 و 28 بهمن ماه 1404 ،  عطف به ابلاغیه شماره 140468100097207100 بتاریخ 1404.12.02  با بررسی اسناد و مدارک ابرازی و تحقیقات محلی، نظریه کارشناسی را به شرح ذیل تقدیم می دارم. 1. موقعیت ملک مورد کارشناسی - ملک مورد کارشناسی در وضع موجود، یک دستگاه آپارتمان مسکونی واقع در طبقه هشتم از یک ساختمان 10  طبقه با موقعیت غربی نسبت به گذر، به نشانی تهران، نازی آباد، بازار اول، خیابان شهید حمید بدلی گیوی، پلاک آبی  30/1 می باشد. 2. مشخصات ثبتی ملک مورد کارشناسی - بر اساس تصویر سند مالکیت تک برگی اصلی ابرازی به شماره 315977 سری الف سال 89 بتاریخ 1389.10.18 صادر ه از حوزه ثبت ملک مولوی تهران مشخصات ثبتی ملک بدین شرح است. یک دستگاه اپارتمان مسکونی قطعه 25  (بیست و پنجم) تفکیکی شماره 19814 (نوزده هزار و هشتصد و چهارده) فرعی از شماره 4731 (چهار هزار و هفتصد وسی و یک) اصلی مفروز و مجزی شده از شماره 10600 فرعی از اصلی مذکور به مساحت (68.61) شصت و هشت متر و شصت و یک دسیمتر مربع واقع در سمت جنوبی طبقه هشتم که (5.20) پنج متر و بیست دسیمتر مربع آن پیشرفتگی است. با قدر السهم از عرصه و سایر مشاعات و مشترکات طبق قانون تملک آپارتمانها و آئین نامه اجرایی آن. حدود اربعه ملک مطابق مندرجات ظهر سند مالکیت است. عرصه ملک زمین طلق بمساحت (228.95) دویست و بیست و هشت متر و نود و پنج دسیمتر مربع ثبت صفحه 509 دفتر 259 است. نظریه کارشناسی تقدیمی صرفاً از باب ارزیابی تنظیم شده و احراز مالکیت، نام مالک یا فهرست نام مالکین مشاعی و میزان مالکیت هریک از آنان خارج از صلاحیت کارشناس است. 3. مشخصات ظاهری ملک و مشاهدات حین بازدید - با عنایت به بازدید انجام شده از بیرون، ملک مورد کارشناسی یک دستگاه آپارتمان به مساحت 68.61 متر مربع واقع در سمت جنوب طبقه هشتم در یک ساختمان 10 طبقه با موقعیت غربی نسبت به گذر می باشد. نمای ساختمان در ضلع های شرق و جنوب سیمان می باشد.  براساس آخرین ویرایش اطلاعات مندرج در سامانه الکترونیکی شهرداری تهران با نام تهران من (بخش خدمات ملک و شهرسازی)، این ملک با شماره شناسایی 16815053 در زیر پهنه R122  قرار دارد. قدمت ساختمان حدود 24 سال است. ساختمان دارای یک ورودی نفررو برای استفاده ساکنین در ضلع شرق  می باشد. این ساختمان دارای 10 طبقه شامل زیرزمین، همکف و 8  طبقه روی همکف می باشد.  زیرزمین شامل 3 واحد تجاری و طبقه همکف شامل 6 واحد تجاری است. در طبقات اول تا هشتم هر کدام 2 واحد مسکونی و جمعاً 16 واحد مسکونی و 9 واحد تجاری در این ساختمان وجود دارد. دستیابی به طبقات و واحدها از طریق راه پله مشاعی و آسانسور میسر است. پوشش کف، پیشانی و پاگرد پله ها و دیوار آن پوشش سنگ دارد. حفاظ کناری پله ها نرده آهنی است. 4. حدود و شمول کارشناسی - این نظریه کارشناسی صرفاً در جهت ارزیابی قیمت روز آپارتمان مورد کارشناسی و بر اساس بازدید میدانی از بیرون ساختمان ، مستندات ابرازی و استعلامات مضبوط در پرونده تنظیم گردیده است. احراز مالکیت، بررسی صحت و اصالت اسناد وضعیت ثبتی وجود یا عدم وجود بازداشت، رهن تعارض، دیون احتمالی و موانع حقوقی و قانونی، واگذاری ملک یا قسمتی از آن به غیر،  از طریق مبایعه نامه، قولنامه، وکالتنامه و... خارج از حدود صلاحیت کارشناس بوده و بر عهده مراجع ذیصلاح می باشد. شایان ذکر است ارزیابی انجام شده فارغ از احراز مالکیت شخص ثالث (دارنده سند تک برگ) بوده  و کارشناس صلاحیت  بررسی و اثبات مالکیت را ندارد . بدیهی است در صورت ارائه مدارک مؤثر جدید، حسب دستور مقام محترم قضایی نظریه تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد. همچنین این نظریه کارشناسی فاقد هرگونه اوصاف و نظر حقوقی می باشد. در صورتی که از متن نظریه نیز چنین برداشتی مستفاد شود یا سهواً درج شده باشد، خارج از نظریه کارشناسی بوده و فاقد اعتبار اعلام می گردد و تحلیل قضایی و حقوقی صرفاً در شأن و صلاحیت مقام محترم قضایی است. ضمناً این گزارش یک کلیت به هم پیوسته می باشد که استفاده از بخش یا بخش هایی از آن به تنهایی ممکن است گمراه کننده باشد. این ارزیابی صرفاً جهت بهره برداری در پرونده مطروحه در شعبه سوم مجتمع قضایی شهید صدر تهران و بر مبنای شرایط حاکم بر بازار در زمان ارزیابی تقدیم شده است و بدیهی است تغییرات آتی بازار میتواند در ارزش ملک مؤثر باشد. 5.  نظریه کارشناسی - با عنایت به مفاد قرار کارشناسی، بازدید میدانی به عمل آمده از ملک، استعلامات شهرداری، موقعیت مکانی، مساحت، نوع کاربری، پهنه بندی، شرایط دسترسی، عرض گذر، مجاورت ها، وضعیت عمومی بازار املاک منطقه و با لحاظ عرف قیمت معاملات املاک مشابه در محدوده وقوع ملک مورد کارشناسی و سایر عوامل مؤثر در کارشناسی و در صورت صحت اصالت تصاویر اسناد مالکیت ابرازی و صحت مکاتبات و استعلامات از اداره ثبت، شهرداری و ... ، بدون لحاظ هرگونه موانع قانونی، ثبتی، حقوقی، شرعی، معاملاتی یا موقوفه عام و یا خاص بودن آن و بدون در نظر گرفتن هر گونه دین و بدهی احتمالی ملک به اشخاص حقیقی، حقوقی و کلیه ادارات، سازمانهای دولتی و خصوصی، بانکها، بیمه و شهرداریها، فارغ از احراز یا انتساب مالکیت آن به اشخاص حقیقی و حقوقی و بدون لحاظ فروش آپارتمان از طریق مبایعه نامه ، قولنامه، وکالتنامه و .... و بدون در نظر گرفتن بازداشت های احتمالی (اصل و فرع)، ارزش روز شش دانگ یک دستگاه اپارتمان مسکونی قطعه 25 تفکیکی شماره 19814 فرعی از شماره 4731 اصلی مفروز و مجزی شده از شماره 10600 فرعی از اصلی مذکور واقع در سمت جنوبی طبقه هشتم، با جمیع امتیازات و انشعابات به نظر اینجانب برابر با 51.000.000.000 ریال (پنج میلیارد و یکصد میلیون تومان ) جهت پایه مزایده  براورد و اعلام  نظر میگرد بنابراین مقرر گردید به میزان محکوم به و هزینه های اجرائی ( 34/776/000/000 ریال)معادل68/188 سهم از 100 سهم مشاع از شش دانگ پلاک ثبتی  315977 فرعی 19814اصلی 4731مفروزاز 10600قطعه25واقع در تهران نازی آباد  متعلق به  شخص ثالث  اقای حسین کرمی وفق نظر کارشناسی منعکس در پرونده  از طریق مزایده به فروش میرسد مقرر شد پلاک فوق از طریق مزایده مورخ  1405/5/31 از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر از طریق سامانه تدارکات الکترونیک قضائی www.setadian.ir  برگزار می شود به فروش میرسد مزایده از قیمت پایه کارشناسی شروع و به شخص حقیقی و حقوقی که بالاترین قیمت پیشنهادی را ارایه نماید بعنوان برنده مزایده تلقی میگردد و ده درصد بها آخرین مبلغ پیشنهادی  فی المجلس از برنده مزایده اخذ و مشارالیه موظف است ظرف یک ماه از تاریخ برگزاری مزایده الباقی ثمن را در صندوق دادگستری و فیش آنرا ضم پرونده نماید و پس از انجام مراحل قانونی و صدور حکم تملیک مورد مزایده بنام خریدار منتقل خواهد شد  در صورتیکه در مهلت مقرر خریدار باقیمانده وجه مزایده را پرداخت ننماید سپرده وی پس از کسر هزینه های اجرایی به نفع دولت ضبط و مزایده تجدید میگردد  و ضمنا این اجرا هیچ گونه مسئولیتی در خصوص تخلیه ملک ندارد

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140468920002508380

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش آپارتمان مسکونی واقع در تهران، نازی آباد، بازار اول، خیابان شهید حمید بدلی گیوی، پلاک آبی 30/1، طبقه هشتم.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.