مزایده فروش ماترک مرحوم اسماعیل رحیمی پور شامل خانه و محوطه ای به مساحت 1083/41 متر مربع در روستای مشکله املش.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

بسمه تعالی آگهی مزایده اموال غیر منقول (نوبت اول) در پرونده کلاسه 0400900 اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان املش  در خصوص دعوی خانم صفورا نژاد حسن  به طرفیت سمیرا نژادحسن مشکله و سعید نژادحسن مشکله و مینا نژادحسن مشکله و غلامعلی نژادحسن مشکله و محمدعلی نژادحسن مشکله و محمدولی یزدان پناه و راضیه طوسی دیزبنی و زینب نژادحسن و مجید نژادحسن مشکله و  لیلا نژادحسن مشکله و صدیقه نژادحسن مشکله  مبنی بر حکم به فروش ماترک مرحوم اسماعیل رحیمی پور به شرح اموال مندرج در نظریه کارشناسی و نقشه برداری توسط کارشناس رسمی دادگستری شامل خانه و محوطه موروثی به مساحت 1083/41 متر مربع واقع در املش روستای  مشکله    لذا از طریق مزایده به شرح ذیل به فروش می رسد. درپرونده بشماره بایگانی 0400900 موضوع دعوی خانم صفورانژاد حسن مشکله بطرفیت آقایان مجیدوسعیدومحمد علی و غلامعلی وخانمها سمیرا و صدیقه و لیلاومیناجملگی نژاد حسن مشکله وآقای محمد ولی یزدان پناه وخانم راضیه طوسی دیزبنی مبنی برتقسیم ترک اینجانب مهدی ابدی خواه کارشناس دادگستری پس ازدریافت ابلاغیه کارشناسی ضمن هماهنگی با شعبه و مطالعه پرونده درمحل ملک تعرفه شده واقع دراملش-روستای مشکله-انتهای خ انقلاب حضور یافته وضمن بررسی ومعاینه محل نظریه کارشناسی بشرح ذیل راتقدیم می دارم. ملک مورد تعرفه و محل آن: ملک موردتعرفه مطابق نقشه ابرازی یک قطعه خانه ومحوطه فاقد سند مالکیت بمساحت 1438.27 مترمربع واقع دراملش-روستای مشکله انتهای خ انقلاب که در مختصات (429579 و 4107677)استقراردارد.حدوداربعه آن شمالا به نهروخانه ومحوطه آقای علی شمسایی وخانه ومحوطه آقای صدراله کشت پرور،شرقا به زمین سابق مرحوم محمد نژاد حسین ،جنوبا به جاده وغربا به جاده می باشد.ملک درحال حاضربصورت بایرمی باشد. طبق توافق نامه مورخ 1400/02/25 وراث مرحوم رجبعلی حسن نژاد مشکله مقدار271مترمربع ازکل مساحت ملک به جهات اربعه شمالا به نهرومنزل علی شمسایی وجنوبا به باقیمانده زمین وشرقا به جاده6متری وغربا به جاده اصلی درمقسومه آقای غلامعلی نژادحسن قرارگرفته است ومساحت 1109 مترباقیمانده مابین وراث تقسم گردیده است. مطابق استعلام صورت گرفته ازبنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان املش بشماره 12/4385 مورخ 1405/02/26 براساس طرح هادی روستای مشکله قسمتی ازملک داخل طرح هادی ودارای کاربری مسکونی بوده وقسمتی نیزخارج ازمحدوده طرح هادی قراردارد. مطابق استعلام صورت گرفته ازاداره آبیاری املش بشماره 38/225 مورخ 1404/11/18 نهرواقع درملک جهت هدایت آبهای سطحی بوده وکاربری کشاورزی ندارد وحریم نهرموصوف ازهرطرف یک مترمی باشد. نظریه کارشناسی: با توجه به دستور قرار کارشناسی ضمن بازدیدومشاهدات عینی،تدقین درامارات و قرائن موجود وکنترل حدودوثغوروتطبیق املاک تعرفه شده با طبیعت وبررسی مدارک واسناد ابرازی ودرراستای قرار کارشناسی به شرح زیر تقدیم میگردد: ارزش ملک تعرفه شده با توجه به کاربری،دسترسی به جاده اصلی و فرعی، شکل و فرم زمین و کلیه پارامترها وعوامل موثردرارزش ملک و طبق بررسیهای میدانی و موقعیت استقراردرعالم طبیعت وتحقیق از افراد خبره محلی بمساحت کل قطعه زمین تعرفه شده حدود 1083.41 مترمربع ( به کسرمیزان عقب نشینی بمساحت  83.86 مترمربع و میزان مقسومه آقای غلامعلی حسن نژادبمساحت 271 مترمربع ) وبالحاظ حریم نهر بمبلغ 45/000/000/000 ریال(معادل چهارمیلیاردوپانصدمیلیون تومان) بر آورد واعلام می گردد. که مقرراست در روز دوشنبه مورخ  1405/5/5 ساعت 8  الی 12ظهر در سامانه ستاد از طریق مزایده به فروش گذاشته می شود مبلغ مزایده از قیمت کارشناسی شروع و به پیشنهاد دهنده بالاترین قیمت فروخته خواهد شد برنده مزایده می بایست حداقل ده درصد از قیمت پیشنهادی خود رادر روز مزایده نقداً به حساب سپرده دادگستری واریز و الباقی را حداکثر ظرف یک ماه از تاریخ مزایده بپردازد و در صورت عدم پرداخت الباقی ثمن مزایده ، وجه پرداختی پس از کسرهزینه های مزایده به حساب دولت تودیع خواهد شد .متقاضیان خرید تا پنج روز قبل از روز مزایده با هماهنگی این اجراء می توانند از مورد مزایده بازدید نمایند این آگهی جهت اطلاع عموم در سامانه آگهی الکترونیک قوه قضاییه منتشر می گردد.در ضمن مزایده در سامانه ستاد به آدرس الکترونیکی setadiran.ir برگزار می گردد که جهت خرید از طریق این سامانه اقدام گردد.شایان ذکر است امکان ارائه پیشنهاد قیمت تا 3 دقیقه پس از آخرین پیشنهاد قیمت پس از پایان مهلت مزایده می باشد.  مدیر اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان املش-حسین قربانی  

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140334920002512602

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش ماترک مرحوم اسماعیل رحیمی پور شامل خانه و محوطه ای به مساحت 1083/41 متر مربع در روستای مشکله املش.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.