مزایده فروش ملک مشاع به دلیل اختلاف مالکین، 1.5 دانگ از هر پلاک ثبتی 673/3101 و 675/3101.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

مزایده فروش نوبت اول به موجب پرونده اجرائی کلاسه 0401080  صادره از شعبه 38 دادگاه حقوقی صدر تهران موضوع دادخواست خانم های فهیمه و فرخ هر دو فیروز فر با وکالت اقایان فریدون محمدی و محمدرضا گل قیصری به طرفیت خانم های مژگان و مریم هر دو فیروز فر مبنی بر تقاضای رسیدگی و اتخاذ تصمیم مبنی بر دستور فروش ملک مشاع به شماره پلاک های ثبتی 673/3101 و 675/3101 واقع در بخش 11 تهران به نشانی : خیابان شریعتی - پایین تر از حسینیه ارشاد- کوچه کامیار - پلاک 16وتقسیم وجه حاصل از فروش پس از کسر هزینه عملیات اجرایی بین مالکین که پلاک های ثبتی فوق الذکر  مورد کارشناسی و مزایده قرار گرفته است، کارشناس رسمی دادگستری با ارزیابی و برآورد پلاک اعلامی و پس از ابلاغ به طرفین، مصون از اعتراض باقی مانده است به شرح ذیل توصیف اجمالی گردیده . 1- طبق روگرفت سند تک برگی از نوع اصلی به شماره چاپی623431 سری ج سال 1399  که تحت صلح شماره 12726 تاریخ 1394/03/19 توسط دفترخانه اسناد رسمی شماره 1135 شهر تهران استان تهران هر کدام به میزان یک ممیز پنج دهم دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان، بنام مالک فعلی خانم مژگان فیروزفر فرزند نصراله سند ثبت و صادر شده است و شامل عرصه و اعیان با بنای احداثی (وضعیت خاص طلق) به شماره 673 فرعی از 3101 اصلی قطعه سی تفکیکی مفروز و مجزی شده از 5 فرعی از اصلی مذکور بخش یازده حوزه ثبت ملک قلهک تهران استان تهران به مساحت (126) یکصد و بیست و شش مترمربع حدود زمین با بنای احداثی، حدود زمین با بنای احداثی شمالاً مرزیست بطول (00 /6) شش متر به خیابان 8 متری، شرقاً پی مشترک بطول (00/ 21) بیست و یک متر به قطعه سی تفکیکی، جنوباً: دیواریست بطول (6.00) شش متر به 3101 غرباً پی مشترک بطول (21.00) بیست و یک متر به قطعه بیست و هشت تفکیکی، می باشد. 2- مطابق روگرفت سند تک برگی از نوع اصلی به شماره چاپی 623429 سری ج سال 1399  که تحت صلح شماره 12726 تاریخ 1394/03/19 توسط دفترخانه اسناد رسمی شماره 1135 شهر تهران استان تهران به میزان یک ممیز پنج دهم دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان، بنام مالک فعلی خانم فرخ فیروزفر فرزند نصراله سند ثبت و صادر شده است و شامل عرصه و اعیان با بنای احداثی (وضعیت خاص طلق) به شماره 675 فرعی از 3101 اصلی قطعه 29 تفکیکی مفروز و مجزی شده از 5 فرعی از اصلی مذکور بخش یازده حوزه ثبت ملک قلهک تهران استان تهران به مساحت (126) یکصد و بیست و شش مترمربع حدود زمین با بنای احداثی شمالاً پی است بطول (00 /6) شش متر به خیابان 8 متری احداثی شرقاً پی مشترک بطول (00/ 21) بیست و یک متر به قطعه سی و یک تفکیکی، جنوباً: دیواریست بطول (6.00) شش متر به بقیه اراضی 3101 غرباً پی مشترک بطول (21.00) بیست و یک متر به قطعه بیست و نه تفکیکی، می باشد.     وضعیت ملک در زمان بازدید: بنا به مشاهدات انجام شده، ساختمان قدیمی مذکور که به صورت تجمیع دو پلاک ثبتی مجزا (قطعات 29 و 30 ثبتی) در 3 طبقه روی طبقه زیرزمین بصورت انباری و موتورخانه؛ از ضلع شمالی با درب آدم رو به کوچه کامیار و از ضلع جنوبی با درب پارکینگ و آدم رو به کوچه بشردوست محدود می گردد. نمای ساختمان به صورت ترکیبی از آجر و سنگ پنجره آن از نوع فلزی می باشد. طبقات اول و دوم هر طبقه دارای یک واحد و هر واحد دارای دو اطاق خواب، آشپزخانه با کابینت، سرویس ایرانی، سالن پذیرایی و هال و حمام با سرویس فرنگی و یک بالکن جنوبی می باشد. کفپوش واحد از نوع سرامیک و دیوارها نقاشی شده است. کفپوش سرویس و حمام از سرامیک و دیوارهای آن کاشی شده است. طبقه سوم دارای دو اطاق، سرویس بهداشتی و بهارخواب می باشد. سیستم سرمایش از کولر آبی و سیستم گرمایش از موتورخانه مرکزی و رادیاتور (در زمان بازدید رادیاتور و تجهیزات موتورخانه مشاهده نشده است) است. ساختمان دارای 3 کنتور برق و یک کنتور گاز و آب و ساختمان فاقد آسانسور، درب پارکینگ فلزی و درب آدم رو فلزی و آیفون معمولی می باشد. در زمان بازدید ملک به صورت تخلیه بوده است. بخشی از نازک کاری سقف طاق ضربی پذیرایی طبقه همکف تخریب شده است.  نظریه: بعد از اعلام مشاهدات و موارد مطروحه فوق الذکر محضر آن مقام محترم؛ با در نظر گرفتن مساحت اعلام شده، موقعیت محلی و جغرافیایی، نوع کاربری، سال ساخت، اثر گذاری جهات موثر ارزش ششدانگ دو ملک تجمیع شده مذکورجمعا به متراژ 252 متر مربع  با شرایط ذکر شده و ملحقات مربوطه و انشعابات منصوبه، بصورت خالص و بدون در نظر گرفتن بدهی های احتمالی به ارگان های دولتی و سازمان ها و اشخاص حقیقی و حقوقی و مشروط به بلامعارض بودن و پرداخت هر گونه عوارض و بدون در نظر گرفتن هر گونه دیون احتمالی و با فرض اینکه در هر دفترخانه اسناد رسمی قابلیت انتقال را داشته باشد، با وضع موجود، برابر مبلغ نهصد و چهل و پنج میلیارد (945،000،000،000)ریال؛ ارزیابی و اعلام می گردد. ملک فوق با مشخصات اعلامی و ارزیابی مقرر گردید و در تاریخ 1405/05/03 از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر مراسم مزایده فروش دو پلاک ثبتی تجمیع شده فوق الذکر با قیمت مبلغ پایه کارشناسی فوق الذکر (مبلغ اعلام شده توسط کارشناس رسمی قوه قضائیه) در سامانه تدارکات الکترنیکی دولت WWW.Setadiran.ir انجام گردد. اشخاص حقیقی و حقوقی که ممنوع المعامله نباشند می توانند جهت خرید شرکت نمایند؛ شخص متقاضی در صورت برنده شدن (شخصی که بالاترین پیشنهاد قیمت را اعلام نموده) موظف است ده/10 درصد مبلغ پیشنهادی خود را در سیستم و در حساب سپرده بانک ملی شعبه شهید فهمیده تهران کارسازی نموده و نود /90 درصد باقیمانده را نیز ظرف حداکثر یکماه به حساب مذکور در سیستم کارسازی نماید ؛ در غیر اینصورت برابر قانون اجرای احکام مدنی برخورد خواهد شد . شایان ذکر است پنج روز قبل از برگزاری مراسم مزایده امکان بازدید برای متقاضیان امکانپذیر می باشد در ضمن این اجرا در خصوص  تخلیه و تحویل ملک هیچ گونه مسئولیتی ندارد

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140468920001240472

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش ملک مشاع به دلیل اختلاف مالکین، 1.5 دانگ از هر پلاک ثبتی 673/3101 و 675/3101.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.