مزایده فروش ۴۸/۲۵ حبه از پلاک ثبتی ۱۵۱۵ فرعی از ۴۷۹۰ اصلی بخش ۰۵ اصفهان به صورت غیرحضوری در سامانه ستاد.
موضوع آگهی:
اقتصاد مقاومتی در سایه وحدت ملی و امنیت ملی اجرای احکام مدنی شعبه 14 اصفهان در نظر دارد جلسه مزایده ای درخصوص پرونده اجرایی کلاسه0301248له محمدرضا پیرزادفرد محکوم علیه: علی هارونی مبنی برمطالبه محمدرضا پیرزادفرد محکوم علیه: علی هارونی محکوم به و هزینه های اجرایی وحق الاجرای دولتی جهت فروش اموال توقیفی48/25 حبه از پلاک ثبتی 1515 فرعی از 4790 اصلی بخش 05 اصفهان به مبلغ پایه 63340000000ریال موضوع مالکیت که در تصرف مالکانه بامشخصات مندرج در نظریه کارشناسی که ذیلا درج شده است و توسط کارشناس رسمی دادگستری به شرح ذیل ارزیابی و ابلاغ شده و نظریه مصون از تعرض طرفین واقع گردیده است است در تاریخ 1405/06/09ساعت 800 الی 1200 صبح با اعمال 3 دقیقه تمدید زمان مزایده در صورت ارسال پیشنهاد راس ساعت 12 به صورت غیر حضوری در سامانه ستاد به نشانی www.setadiran.ir ( سامانه تدارکات الکترونیکی دولت)در قسمت مزایده های حراج دستگاه های اجرایی و تحت عنوان مزایده های قوه قضائیه به فروش می رسد.قیمت پایه ازبهای ارزیابی شده شروع و به کسانی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نمایندفروخته خواهد شد،دراجرای قانون بودجه1402 اشخاص(محکوم له وشریک ملک مشاعی نیزمشمول پرداخت 10 درصد می شوند)برای شرکت درمزایده وارائه پیشنهادقیمت بایدده درصد قیمت کارشناسی مال که همان مبلغ پایه مزایده می باشدرابه عنوان تضمین نقدی شرکت درمزایده،به حسابی که توسط سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد)مشخص شده است تسلیم نمایندوپس ازانجام مزایده برنده مکلف است حداکثرتا یک ماه از تاریخ مزایده نسبت به پرداخت باقیمانده ثمن در سامانه اقدام نمایددرغیراین صورت 10 درصداولیه به نفع دولت ضبط ومزایده تجدیدخواهد شد متقاضیان در صورت تمایل به بازدید مال می توانند پنج روز قبل از موعد مزایده به این اجرا مراجعه تا ترتیب بازدید آنان داده شود، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام و نحوه شرکت در مزایده های قوه قضاییه در سامانه ستاد به سربرگ آموزش (مستندات مزایده های قوه قضاییه)در سایت ستاد مراجعه نموده و همچنین با شماره 1456 تماس حاصل نمایند. پرداخت کارمزد مزایده - تعرفه سامانه ستاد- بر عهده خریدار می باشد.طرفین پرونده جهت اطلاع ازنتیجه مزایده در وقت مقرر به سامانه ستاد مراجعه نمایند در صورت نبودن خریدار در مزایده و تمایل محکوم له به تملک موضوع مزایده مراتب به صورت لایحه تا روز مزایده به شعبه اجرای مربوطه اعلام گردد در غیر اینصورت ارسال لایحه بعد از مزایده ترتیب اثر ندارد و در مقابل مالک نیز از تاریخ مزایده وفق ماده 144 قانون اجرا ی احکام مدنی می تواند ظرف 2 ماه بدهی و هزینه ها را پرداخت و مانع از انتقال سند به محکوم له گردد به نام خدا ریاست محترم شعبه چهاردهم اجرای احکام مدنی شهرستان اصفهان با سلام و احترام بازگشت به ابلاغ الکترونیکی شماره 140509100020552790 مورخ 1405/03/30 مربوط به پرونده با شماره بایگانی 0301248 در خصوص دعوی آقای محمدرضا پیرزادفرد به طرفیت آقای علی هارونی، اینجانبان کارشناس منتخب پس از حضور در شعبه و مطالعه پرونده، در معیت خواهان از محل موضوع قرار کارشناسی بازدید و معاینه محلی به عمل آورده و با توجه به مدارک ابرازی و استماع اظهارات به استحضار می رساند: 1) قرار کارشناسی صادره: تجدید ارزیابی آپارتمان با موقعیت مشابه 2) نشانی ملک موضوع کارشناسی: خیابان کاوه خیابان نگارستان کوچه تالار انتهای کوچه مطابق موقعیت هوایی پیوست UTM (X=563028 Y=3620276) 3) مشخصات ثبتی فنی موضوع قرار کارشناسی: مطابق تصویر سند مالکیت تک برگی مضبوط در پرونده، عرصه آپارتمان مورد نظر دارای پلاک فرعی 824 از 99 اصلی واقع در بخش 16 ثبتی اصفهان با نوع ملک زمین و وضعیت خاص طلق با مساحت 2975 مترمربع به نام آقای علی هارونی سابقه ثبت و سند دارد. در زمان بازدید، آپارتمان مورد نظر به صورت نیمه کاره بوده و فقط اسکلت دو طبقه زیرزمین، طبقه همکف و طبقات یک تا چهار اجرا شده بود. به پیوست تعدادی از تصاویر وضع موجود ارائه می گردد. 4) نظر کارشناسی: با عنایت به موارد فوق الذکر، مدارک مضبوط در پرونده و با توجه به قرار کارشناسی درخواستی مبنی بر ارزیابی آپارتمان به متراژ 75 مترمربع با موقعیت مشابه، مصالح و سیستمهای اجرایی و مشاعات عرف منطقه، موقعیت محل، مشخصات و ابعاد زمین، دسترسی به شوارع، تحقیقات محلی، سایر عوامل موثر در قضیه و نیز فارغ از هرگونه دیون و جرایم احتمالی به اشخاص حقیقی و حقوقی، ارزش بهای کارشناسی ششدانگ یک واحد 75 مترمربعی مشابه مورد قرار کارشناسی به ماخذ زمان بازدید، شصت میلیارد ریال (60،000،000،000 ریال) معادل شش میلیارد تومان برآورد و اعلام می گردد
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140009920006961074
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش ۴۸/۲۵ حبه از پلاک ثبتی ۱۵۱۵ فرعی از ۴۷۹۰ اصلی بخش ۰۵ اصفهان به صورت غیرحضوری در سامانه ستاد.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



