خانه / راهنمای تصویری / ساختار کلی و معماری سامانه مرکز تخصصی برگزاری و اطلاع رسانی فراخوان‌های مناقصه ، مزایده و استعلام‌بها ایران

ساختار کلی و معماری سامانه مرکز تخصصی برگزاری و اطلاع رسانی فراخوان‌های مناقصه ، مزایده و استعلام‌بها ایران

جلسه 1 – در این جلسه به بررسی ساختار کلی و معماری سامانه مرکز تخصصی برگزاری و اطلاع‌رسانی فراخوان‌های مناقصه ، مزایده و استعلام‌بها ایران میپردازیم.

چرا این دوره را ببینم ؟

با توجه به افزوده شدن امکانات و بخش‌های متنوع به سامانه و وجود داشبوردهای تخصصی برای دسترسی سریعتر و بهتر به اطلاعات مناقصات ، استعلام‌ها و مزایدات پیشنهاد میشود برای آشنایی بهتر با تمامی امکانان سیستم حتما این دوره را مشاهده نمایید.

پس از پایان این دوره میتوانید :

  • با سرعت بسیار بیشتر و دقیقتر فراخوان‌های مورد نظر خود را پیدا کنید.
  • زمان بسیار کمتری را صرف جستجوی آگهی‌های فراخوان نمایید.
  • شانس موفقیت خود را در مناقصات ، استعلام‌ها و مزایدات افزایش دهید.
  • ارتباط موثرتری با مخاطبان مورد نظر خود (کارفرمایان ، معامله گران) برقرار نمایید.

پلتفرم زنجیره معاملاتی آریاتندر

تفاوت سایت اینترنتی ساده و نرم‌افزار تخصصی برگزاری و اطلاع‌رسانی مناقصات ، مزایدات و استعلام‌‌ها

طی سالهای اخیر ابزارهای توسعه نرم‌افزاری پیشرفت‌های شگرفی داشته اند.

به طور موازی نیازهای کاربران نیز تغییر کرده است، و دیگر امکانات ساده‌ای جهت اطلاع‌رسانی سنتی آگهی‌ها جوابگون این نیازها نیست.

شاید بیست سال قبل وجود یک سایت اینترنتی که به صورت روزانه اطلاعات فراخوان‌های مناقصه و مزایده را به صورت روزانه جمع‌آوری میکرد و در اختیار مخاطبان قرار میداد ایده‌ای شگرف و خلاقانه بود.

اما امروز برای تامین نیازهای گسترده مخاطبین یک سایت اینترنتی ساده به هیچ عنوان پاسخگو نیست.

به همین دلیل واحد تحقیق و توسعه آریاتندر با کمک واحد فنی این شرکت اقدام به طراحی و تولید نرم‌افزارهای تخصصی مورد نیاز مشتریان خود نموده است.

نرم‌افزارهایی با رویکردهای مختلف، با توجه به نیاز ذینفعان مختلف.

ذینفعان زنجیره معاملاتی آریاتندر

به طور کلی برای شکل‌گیری یک زنجیره معاملاتی نیاز به ساماندهی دو سوی ذینفع در این زنجیره،  یعنی معامله‌گران و کارفرمایان است.

  • معامله گران
  • کارفرمایان

هرچند که رکن سوم این زنجیره بستر طراحی شده برای تهیه و آماده‌سازی و ایجاد ارتباطات مستقیم (صدا و تصویر و متن) و خدمات رسانی به معامله‌گران و کارفرمایان است.

ارتباطات مستقیم (peer to peer)

هدف اصلی از طراحی مرکز تخصصی برگزاری و اطلاع‌رسانی مناقصات ، مزایدات و استعلام‌‌های ایران ایجاد ارتباط مستقیم و اثربخش بین معامله‌گران و کارفرمایان است.

در این سامانه کارفرمایان میتوانند به استفاده از امکانات داشبورد اختصاصی کارفرمایان خود به طور مستقیم با معامله‌گران در ارتباط باشند.

معامله‌گران هم براحتی میتوانند از طریق داشبورد اختصاصی معامله‌گران خود ، از امکانات فراهم شده توسط سامانه استفاده نمایند و کارفرما و فراخوان مورد نظر خود را پیدا کنند و به طور مستقیم با آنها در ارتباط باشند.

خلاقیت ، تغییر ، پیشرفت دائمی ، صداقت

آریاتندر بعنوان طراح و مبتکر تئوری اطلاع‌رسانی مناقصات ، مزایدات و استعلام‌ها در ایران همواره تلاش کرده است که برای مشتریان ارزشمند خود بهترین باشد.

واقعیت این است که مشتری همواره تفاوت کیفیت را تشخیص میدهد و تصور اینکه بتوان او را در دراز مدت فریب داد تصوری واهی و اندیشه‌ای نادرست است.

اینکه مجموعه ای بتواند بیش از بیست و سه سال کماکان مورد اعتماد مشتریان خود باشد افتخاریست که فقط با صداقت ، تلاش مستمر ، خلاقیت و ثبات بدست می‌آید.

اما آیا به آنچه هستیم قانعیم؟

 

از اعتماد شما سپاسگزاریم

 

آریاتندر, آموزش, آموزش مزایدات, آموزش مناقصات, استعلام, استعلام‌بها, داشبورد, مزایدات, مزایده, مناقصات, مناقصه

اگر کسب و کار شما با این محتوا مرتبط است، خود را به رایگان در بخش نظرات تبلیغ کنید! 🙂

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فراخوان‌های موجود در سایت‌وب ، فقط آگهی‌های منتشر شده توسط کارفرمایان ویژه و فراخوان‌های رایگان است ، شما میتوانید جهت مشاهده کامل اطلاعات به داشبورد معامله‌گران خود مراجعه فرمایید.

keyboard_arrow_up