مزایده : واگذاری بوفه سرباز و خبازخانه کوی سازمانی به کارکنان وابسته در قالب اجاره و فروش اقلام ضایعاتی شامل آهن پلاستیک و کارتن و ..

اگر کسب و کار شما با این محتوا مرتبط است، خود را به رایگان در بخش نظرات تبلیغ کنید! 🙂

اطلاعات کامل‌تری از این فراخوان و هزاران آگهی دیگر موجود است، شما میتوانید با ورود به داشبورد معامله‌گران خود به آنها دسترسی داشته باشید

تیپ مستقل 316 زرهی همدان | واگذاری بوفه سرباز و خبازخانه کوی سازمانی به کارکنان وابسته در قالب اجاره و فروش اقلام ضایعاتی شامل آهن پلاستیک و کارتن و ..

واگذاری بوفه سرباز و خبازخانه کوی سازمانی به کارکنان وابسته در قالب اجاره و فروش اقلام ضایعاتی شامل آهن پلاستیک و کارتن و ..
استان‌ها, فراخوان‌های ویژه, مزایدات, مزایدات املاک و مستغلات ( فروش، اجاره، واگذاری و بهره برداری ), مزایدات فلزات، اقلام و سازه‌های فلزی، سوله، کانکس و مخازن, مزایدات مدیریت پسماند، بازیافت، خدمات شهری و شهرداری, مزایدات منسوجات، پوشاک، چوب، کاغذ و شیشه, مزایدات مواد شیمیایی، پتروشیمی، روان کننده، رنگ و رزین، اقلام لاستیکی و پلاستیکی, همدان, همدان

فراخوان های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فراخوان‌های موجود در سایت‌وب ، فقط آگهی‌های منتشر شده توسط کارفرمایان ویژه و فراخوان‌های رایگان است ، شما میتوانید جهت مشاهده کامل اطلاعات به داشبورد معامله‌گران خود مراجعه فرمایید.

آخرین فراخوان‌های ویژه

keyboard_arrow_up