ارزیابی ملک تجاری به پلاک ثبتی 260 فرعی از 171 اصلی قطعه 163 تفکیکی در تهران.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

  بموجب دادنامه شماره  140568390005474635  صادره از شعبه 21 دادگاه عمومی تهران و در پرونده اجرایی کلاسه 0500756  له جعفر پاک نژاد محکوم علیه: محمد شاهرخ  دستور فروش پلاک ثبتی 260 فرعی از 171 اصلی قطعه 163 تفکیکی احتراماً بازگشت به ابلاغیه کارشناسی شماره 140568100017665864 مورخ 1405.03.13  آن مقام محترم، در خصوص کارشناسی پرونده  به شماره بایگانی 0500756، موضوع ارزیابی ملک تجاری به پلاک ثبتی 260 فرعی از 171 اصلی قطعه 163 تفکیکی به نشانی: تهران، بلوار جمهوری-بعد از چهار راه استانبول-روبروی پاساژ پلاسکو-پاساژ پروانه-طبقه همکف-سمت غربی-شماره 265، مغازه با تابلو تخت طاووس، ضمن مطالعه پرونده،  بازدید از محل وقوع ملک، تحقیق و بررسی گزارش مشروحه ذیل تقدیم می گردد: قرار کارشناسی : مقرر است کارشناس منتخب ضمن مطالعه پرونده در صورت لزوم اخذ توضیح از طرفین دعوی، نظریه کتبی و مستدل خویش را در خصوص ارزش مغازه مورد نظر کارشناسی به این دادگاه تسلیم نماید. 2- اسناد و مدارک ابرازی و موجود در پرونده: - ششدانگ یک باب مغازه(وضعیت خاص طلق) با کاربری تجاری به پلاک ثبتی 260 فرعی از 171 اصلی قطعه 163 تفکیکی، مفروز و مجزی شده از پلاک 1 فرعی از اصلی مذکور بخش 2  حوزه ثبت ملک نارمک تهران استان تهران به مساحت 21.06 متر مربع، واقع در طبقه سمت غرب طبقه همکف، با قدرالسهم از عرصه و سایر مشاعات و مشترکات طبق قانون تملک آپارتمانها و آئین نامه اجرایی آن. مالکیت  محمد شاهرخ فرزند عبدالمجید با جزء سهم 4 از کل سهم 6 بعنوان مالک چهار  دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان با شماره مستند مالکیت انتقال قطعی 46645 مورخ 1404.09.17 دفترخانه اسناد رسمی شماره 849 شهر تهران استان تهران موضوع سند مالکیت با شماره چاپی 840619  سری ج سال 1404 با شماره دفتر الکترونیکی 140420301025046251 ثبت و صادر شده است. مالکیت  جعفر پاک نژاد فرزند نجف با جزء سهم 2 از کل سهم 6 بعنوان مالک دو دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان با شماره مستند مالکیت انتقال قطعی 46645 مورخ 1404.09.17 دفترخانه اسناد رسمی شماره 849 شهر تهران استان تهران موضوع سند مالکیت با شماره چاپی 840618  سری ج سال 1404 با شماره دفتر الکترونیکی 140420301025046250 ثبت و صادر شده است. از دیگر اسناد مالکیت اطلاعاتی در دسترس نمی باشد. - سایر مدارک و لوایح موجود در پرونده 3- تصاویر ساختمان و کروکی به شرح پیوست : 4- مشخصات اعیانی مشخصات کلی ساختمان : طبق بازدید به عمل آمده، یک باب مغازه تجاری دارای طول داخلی حدودی 5.74  متر و عمق حدودی 3.11 متر و ارتفاع تا زیر سقف کاذب حدود 2.82 متر، که در ابتدای ورودی طبقه همکف سمت غربی  یک پاساژ 9 طبقه شامل منفی 2 و منفی 1 و همکف و اول (همگی تجاری) و طبقات دوم إلی ششم(با کاربری پارکینگ)، دارای دو دستگاه آسانسور و همچنین راه پله، نمای پاساژ به صورت ترکیبی از سنگ و شیشه و قسمتی ورقهای آلومینیومی، پوشش کف مغازه سنگ، پوشش دیوارهای جنبی از  ام دی اف، دارای سقف کاذب با روشنایی توکار می باشد. واحد تجاری دارای درب آهنی شیشه خور و همچنین دو ویترین یکی در داخل راهرو و دیگری در محوطه بیرونی پاساژ می باشد. واحد تجاری دارای یک انشعاب برق تک فاز مستقل می باشد. واحد تجاری دارای سیستم سرمایش و گرمایش اسپلیت(کولر گازی) می باشد. در زمان بازدید مغازه غیرفعال و به صورت تعطیل مشاهده گردید. 5- حدود رسیدگی رسیدگی های بعمل آمده و نظریه کارشناسی ارائه شده مبتنی بر مفاد قرار کارشناسی ، محتویات پرونده ، اسناد و مدارک ابرازی و در چارچوب قوانین، ضوابط و مقررات حاکم و عرف جاری بوده و مسئولیت صحت، اصالت و جامعیت آنها بر عهده ارائه دهندگان است و کنترل موارد فوق خارج از صلاحیت کارشناسی است. چنانچه بعد از تنظیم این گزارش و ارایه نظریه کارشناسی به شعبه، مدارک و مستندات و اطلاعات جدید متکی به اسناد قابل قبول دیگری از طرف هر یک از متداعیین ارایه گردد که در نتیجه گیری حاصله و مفاد نظریه کارشناسی صادره موثر واقع شود، از این بابت مسئولیتی متوجه این نظریه نبوده و رسیدگی به آنها خارج از حدود و شمول اقدامات انجام شده می باشدکه در صورت لزوم و صلاحدید و صدور دستور آن مقام محترم قضایی و پس از اجرای تشریفات قانونی، قابل بررسی و اظهارنظر مجدد و ارایه گزارش تکمیلی خواهد بود. بررسی صحت و سقم و اصالت اسناد و مدارک ابرازی، استعلام ثبتی، واگذاری ملک یا قسمتی از آن به غیر از طریق قولنامه، وکالتنامه و ... و در رهن یا بازداشت بودن ملک، وجود هر گونه تعارض یا تداخل ثبتی، با این کارشناسی نمی باشد و توسط مراجع مربوطه استعلامهای لازم می بایست اخذ گردد. نظریه کارشناسی حاضر صرفاً در محدوده قرارکارشناسی صادر بوده و در خصوص سایر دعاوی احتمالی موضوعیت ندارد. 6- نظریه کارشناسی : باعنایت به قرارکارشناسی صادره، اسناد و مدارک و توضیحات مذکور و با توجه به موقعیت و بافت محلی و سطح مرغوبیت و پاخور ملک محل کسب و وضعیت محل ملک از نظر نوع و کیفیت، قدمت بنا، عرض معبر مجاور، با در نظرگرفتن عوامل موثر، فارغ از موارد ثبتی و حقوقی مترتب برملک و دیون احتمالی ملک به اشخاص حقیقی و حقوقی (مانند شهرداری‌ها، بانکها، موسسات، ارگان و نهادها ...) و منع معاملاتی، بدون احراز مالکیت و انتساب به اشخاص حقیقی و حقوقی و با فرض صحت و اصالت اسناد و مدارک مزبور، ارزش ششدانگ عرصه و اعیان مغازه تجاری مورد نظر کارشناسی اعم از ملکیت بانضمام کلیه حقوق مکتسبه تجاری و بصورت تخلیه، به پلاک ثبتی 260 فرعی از 171 اصلی قطعه 163 تفکیکی به مساحت 21.06 مترمربع به نشانی: تهران، بلوار جمهوری-بعد از چهار راه استانبول-روبروی پاساژ پلاسکو-پاساژ پروانه-طبقه همکف-سمت غربی-شماره 265، مغازه با تابلو تخت طاووس در تاریخ تقدیم نظریه کارشناسی به نظر اینجانب مبلغ 450.000.000.000 ریال، معادل چهل و پنج میلیارد تومان برآورد و اعلام می‌گردد. شش دانگ ملک فوق الذکر در روز شنبه مورخ 1405/06/21  از ساعت 8 الی 12 به نشانی (سامانه تدارکات الکترونیک ستاد ) https://setadiran.ir  از  طریق مزایده الکترونیکی بفروش برسد. مزایده از قیمت پایه کارشناسی 450/000/000/000 ریال  شروع و به کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد. ده درصد مبلغ پیشنهادی فی المجلس از خریدار اخذ و مابقی ثمن را خریدار مکلف است حداکثر ظرف مهلت یکماه از تاریخ برگزاری مزایده به حساب سپرده دادگستری واریز و قبض آن را به این اجراء تحویل نماید در غیر اینصورت ده درصد دریافتی به نفع دولت ضبط و مراسم مزایده تجدید خواهد شد. طالبین می توانند پنج روز قبل از مراسم مزایده به اجرای احکام مدنی مراجعت تا ترتیب بازدید از مورد مزایده را فراهم نماید.

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140568920001034047

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان ارزیابی ملک تجاری به پلاک ثبتی 260 فرعی از 171 اصلی قطعه 163 تفکیکی در تهران.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.