مزایده 3 دانگ مشاع از 6 دانگ مغازه تجاری پلاک 73 فرعی از 3666 اصلی مجتمع تجاری اداری فلسطین به دلیل مهریه.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

آگهی مزایده (نوبت اول ):-موردمزایده:3دانگ مشاع از6 دانگ ملکیت پلاک ثبتی  73 فرعی از 3666 اصلی بخش 03 تهران ،  واقع در تهران ، خیابان لبافی نژاد ، بعد از تقاطع فلسطین ، پلاک 61 ، مجتمع تجاری اداری فلسطین به موجب اجراییه شماره  901042021720015  صادره از شعبه  272  مجتمع قضائی خانواده دو تهران ورثه مرحوم آقای حسین محفوظیان  فرزند حجت (بنام های سامان محفوظیان - ساسان محفوظیان - فرح روز مقدسیان )  محکوم علیه پرونده اجرائی 0300693  محکوم می باشد به پرداخت تعداد 56/77  عدد تمام سکه بهار آزادی از بابت الباقی تعداد155عددسکه تمام بهارآزادی مهریه و هزینه دادرسی و مبلغ ریال  186/344/500  از بابت هزینه کارشناسی از محل ماترک مرحوم در حق محکوم لها خانم  فرحناز رستمی شهریور  فرزند  علی  و همچنین مبلغ  9/317/225  ریال از بابت نیم عشر دولتی در حق صندوق دولت که در این رابطه مال متعلق به محکوم علیه که در حال حاضر . می باشد توقیف گردید و پس از طی تشریفات قانونی و تکمیل پرونده مراتب به کارشناس محترم دادگستری جهت ارزیابی قیمت و موقعیت فوق الذکر ارجاع که پس از بازدید به شرح ذیل اظهارنظر نموده است: در خصوص پرونده کلاسه 0300693 موضوع ارزیابی پلاک ثبتی  73 فرعی از 3666 اصلی بخش 03 تهران ، به محل مورد نظر واقع در تهران ، خیابان لبافی نژاد ، بعد از تقاطع فلسطین ، پلاک 61 ، مجتمع تجاری اداری فلسطین ، پس از بازدید و انجام بررسیهای لازم اینک گزارش و نظریه کارشناسی را به شرح ذیل به استحضار  می رسانم . مدارک ابرازی :استعلام ثبتی : طبق استعلام ثبتی به شماره 140585601049000672 مورخ 1405.02.02 وضعیت ثبتی پلاک 73 فرعی از 3666 اصلی بخش 03 به شرح ذیل اعلام می گردد . مشخصات ملک : یک قطعه مغازه وضعیت خاص طلق با کاربری تجاری به پلاک ثبتی 73 فرعی از 3666 اصلی ، مفروز و مجزا شده از 1 فرعی از اصلی مذکور ، قطعه 30 در طبقه همکف و واقع در بخش 03 حوزه ثبت ملک ولیعصر تهران استان تهران به مساحت 20.80 متر مربع متن ملک : یکباب مغازه واقع در طبقه همکف به مساحت 20.80 متر مربع قطعه 30 تفکیکی توضیحات ملک به حدود شمالاً : اول دیوار یست به محوطه مشاعی دوم دیواریست مشترک با مغازه مجاور قطعه 31 شرقاً : دیواریست به قطعه 3666 جنوباً : درب و دیواریست بخیابان 14.60 متری لبافی نژاد غربا ً : درب و دیواریست بمحوطه مشاعی مشخصات مالکیت : مالکیت حسین محفوظیان فرزند حجت شماره شناسنامه 3925 تاریخ تولد 1349.06.16 صادره از تهران دارای شماره ملی 0053529227 با جز سهم 3 از کل سهم 6 بعنوان مالک سه دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان با شماره مستند مالکیت 129668 تاریخ 1398.12.27 دفترخانه اسناد رسمی شماره 33 شهر تهران استان تهران ثبت گردیده است . مالکیت فاطمه حریری منش فرزند محمد حسین شماره شناسنامه 3112 تاریخ تولد 1343 صادره از تهران دارای شماره ملی 0042879183 با جز سهم 3 از کل سهم 6 بعنوان مالک سه دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان با شماره مستند مالکیت 129668 تاریخ 1398.12.27 دفترخانه اسناد رسمی شماره 33 شهر تهران استان تهران ثبت گردیده است. محدودیت : یک مورد بازداشت دائم بموجب دستور شماره 140468990067686958 مورخ 1404.11.18 صادره از شعبه اول اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی خانواده 2 ( ونک ) تهران به نفع - برای مالکیت حسین محفوظیان بازداشت می باشد. استعلام ثبتی : طبق استعلام ثبتی به شماره 140585601049000668 مورخ 1405.02.02 وضعیت ثبتی پلاک 126 فرعی از اصلی 3666 بخش 03 به شرح ذیل اعلام می گردد :   ارزش ملکیت  سه دانگ مشاع از ششدانگ پلاک 73 فرعی از 3666 اصلی فارغ از ارزش سرقفلی و سایر حقوق مکتسبه به مبلغ 62.400.000000 ریال ( معادل شش میلیارد و دویست و چهل میلیون تومان ) برآورد و اعلام نظر می گردد.   در زمان بازدید مغازه تعرفه شده دایر و فعال و در اختیار صاحب سرقفلی  بود.   ج- حدود رسیدگی:گزارش حاضر بر اساس مستندات و مدارک ابرازی موجود در پرونده ، معاینه محل ابرازی متقاضی، موارد مشابه، دادخواست و مرّ قرار کارشناسی میباشد، تشخیص اصالت اسناد در صلاحیت اینجانب نیست ، بدیهی است چنانچه بعد از ارائه این نظریه، اسناد و اطلاعات قابل اتکای دیگری و مغایر با زمان کارشناسی ارائه شود به نحوی که در نتیجه گیری حاصله موثر واقع گردد، مسئولیتی متوجه این کارشناسی و اقدامات انجام شده نبوده و رسیدگی به آنها خارج از این حدود میباشد و در صورت ابلاغ آن مقام محترم قضایی نظریه تکمیلی و یا اصلاحی قابل ارائه خواهد بود. ج - حدود رسیدگی :1 -گزارش حاضر بر اساس مستندات و مدارک ابرازی موجود در پرونده ، معاینه محل ابرازی متقاضی، موارد مشابه، دادخواست و مرّ قرار کارشناسی میباشد، تشخیص اصالت اسناد در صلاحیت اینجانب نیست ، بدیهی است چنانچه بعد از ارائه این نظریه، اسناد و اطلاعات قابل اتکای دیگری و مغایر با زمان کارشناسی ارائه شود به نحوی که در نتیجه گیری حاصله موثر واقع گردد، مسئولیتی متوجه این کارشناسی و اقدامات انجام شده نبوده و رسیدگی به آنها خارج از این حدود میباشد و در صورت ابلاغ آن مقام محترم قضایی نظریه تکمیلی و یا اصلاحی قابل ارائه خواهد بود. 2- این گزارش با توجه به قرار صادره در شعبه اول اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی خانواده 2 (ونک) تهران تنظیم شده و قابل استناد در جای دیگر نمی باشد. 3- بررسی صحت و سقم و اصالت اسناد و مدارک ابرازی، استعلام ثبتی، واگذاری ملک یا قسمتی از آن به غیر از طریق قولنامه، وکالتنامه و ... و در رهن یا بازداشت بودن ملک، وجود هر گونه تعارض یا تداخل ثبتی با اینجانب نمی باشد و توسط مراجع مربوطه استعلامهای لازم می بایست اخذ گردد. با توجه به مراتب فوق و موقعیت محل و کاربری و مساحت و قدمت و جمیع جهات دیگر موثر در این رابطه ارزش .مورد نظر با امکانات و امتیازات ومشاعات و مشترکات بدون لحاظ نمودن دیون و بدهی های احتمالی بابت بدهی مالیاتی و عوارض شهرداری، بانک ها و تعهدات احتمالی به اشخاص حقوقی و حقیقی به مبلغ تعیین میگردد که مقرر گردید در ازای بخشی از محکوم به و هزینه های مربوطه و نیم عشر مربوطه در تاریخ 1405/04/31  از ساعت 8 الی 12 صبح به صورت الکترونیکی و در سامانه ستاد به نشانی WWW.SETADIRAN.IR ( سامانه تدارکات الکترونیکی دولت) در قسمت مزایده های حراج دستگاه های اجرایی و تحت عنوان مزایده های قوه قضاییه به شماره مزایده  3005106417000042وشماره مال 3105106417000043 شعبه اول اجرای احکام از طریق مزایده به فروش می رسد. قیمت پایه از بهای ارزیابی شده شروع و به کسانی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نمایند فروخته خواهد شد. طالبین می توانند پنج روز قبل از مزایده از ساعت 10 الی 12 از .مورد بحث در آدرس اعلام شده (بامجوزدادگاه) بازدید و در وقت مقرر در جلسه مزایده در سامانه ستاد شرکت و پیشنهادهای خود را در سامانه ارائه نمایند.نحوه مزایده: 1. مزایده فوق الذکر از پایه کارشناسی شروع و کسی که بالاترین مبلغ را در سامانه پیشنهاد نماید برنده مزایده خواهد شد 2. ده درصد مبلغ پیشنهادی به عنوان تضمین نقدی شرکت در مزایده به حسابی که توسط سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مشخص نموده است تسلیم نمایند والباقی آن ظرف مدت حداکثر یک ماه از تاریخ مزایده از برنده مزایده دربافت خواهد شد. ضمنا در انتهای مزایده و پس از تعیین برنده مبالغ تضمین سایر شرکت کنندگان ( به استثنای برنده) ظرف مدت یک روز کاری به حساب ایشان عودت داده خواهد شد 3. در صورت انصراف برنده ازمزایده و یا عدم پرداخت الباقی آن ظرف مدت حداکثر یک ماه از تاریخ برگزاری مزایده ده درصد واریز شده پس از کسر هزینه مزایده به نفع دولت ضبط و مزایده تجدید می گردد. 4. کلیه هزینه های نقل و انتقال مربوط به خریدار طبق تعرفه به عهده خریدار (برنده مزایده) می باشد. 5. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام و نحوه شرکت در مزایده های قوه قضاییه در سامانه ستاد به سربرگ آموزش -مستندات قوه قضاییه- در سایت ستاد مراجعه نموده و همچنین با شماره 1456 تماس حاصل و یا به دفتر اجرای احکام مجتمع قضایی خانواده دو تهران واقع در ولنجک بلوار دانشجو میدان یاسمن خیابان عدالت مراجعه نمایند. مدیر دفتر واحد اجرای احکام مدنی شعبه اول اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی خانواده 2 (ونک) تهران - حسن شیخ لر
تهران - ولنجک - بلوار دانشجو - میدان یاسمن - خیابان عدالت

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 9009980217200938

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده 3 دانگ مشاع از 6 دانگ مغازه تجاری پلاک 73 فرعی از 3666 اصلی مجتمع تجاری اداری فلسطین به دلیل مهریه.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.