مزایده اموال منقول (فروش ده هزار تن میلگرد و اموال دیگر) در følge محکومیت آقای علیرضا جبارزاده.
موضوع آگهی:
آگهـی مـزایده امـوال منقـول (نوبـت اوّل ) نظر به محکومیت آقای علیرضا جبارزاده فرزند رضاقلی به تحویل ده هزارتن میله گرد از شماره 12 تا 32 در سبدآجدار و نیز پرداخت هزینه دادرسی و حق الوکاله وکیل دفتر میزان هریک قید گردد در حق شرکت تعاونی تولیدقطعات پیام آوران صنعت گیلان و آقای علی شالچی تبریزی و ایضاً به پرداخت هزینه های اجرائی محکوم شده است و در موعد مقرر از اجرای حکم خودداری نموده است و حسب استعلام به عمل آمده از اتحادیه آهنکاران رشت قیمت ده هزارتن میله گرد ( از شماره 12 تا 32 در سبدآجدار ) در مجموع مبلغ 765/000/000/000 تومان ، ( حسب گواهی حصروراثت ارائه شده توسط وکیل محکومٌ له ، وراث حین الفوت آقای علی رضا جبارزاده عبارتند از 1 وحیده جبارزاده به شماره ملی 1378222539 2 وحید جبارزاده به شماره ملی 1381025412 3 منیژه جبارزاده به شماره ملی 1381745911 4 فرید جبارزاده به شماره ملی 1360701168 ضمناً خانم نیلوفر ملک محمدی فرزند فرهاد به شماره ملی 3790285341 به عنوان مدیر ترکه ) با توجه به اینکه اموال متعلق به محکوم علیه (فرش ها به شرح نظریه ذیل) توقیف در تاریخ 1405/04/22 ارزیابی و پس از طی مراحل قانونی در مورخه 1405/05/18 روز یکشنبه در درگاه سامانه ستاد (سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ) از ساعت 8 الی 12 بفروش خواهد رسید . مزایده از مبلغ ارزیابی شده کارشناسی شروع و به کسی که بالاترین مبلغ را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد و ده درصد مبلغ پیشنهادی فی المجلس اخذ و مابقی حداکثر یک ماه فرصت داده میشود . برنده مزایده به هر عنوان انصراف نماید ده درصد مبلغ پایه بنفع صندوق دولت ضبط خواهد شد .متقاضیان می توانند پنج روز قبل مزایده از اموال مورد مزایده با هماهنگی این واحد بازدید نمایند%توجها به اینکه قبل از مزایده فوق سرقفلی مغازه واقع در بازار بزرگ تبریز سرای مظفریه کاشی 24 متعلق به محکوم علیه در مورخه 1405/04/28 روز یکشنبه در درگاه سامانه ستاد (سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ) از ساعت 8 الی 12 بفروش گذاشته شد که بعلت عدم مشتری و پیشنهاد برای خرید وکیل محکوم له در قبال بخشی از طلب فوق درخواست انتقال نموده است که در صورت انتقال مبلغ محکوم به فوق محاسبه و کسر خواهد شد نظریه کارشناس : اموال توقیفی آقای وحید جبار زاده و وکیل محترم خواهان به آدرس تبریز بازار مظفریه پلاک24 محل نگهداری اموال توقیفی 1) تعداد دو تخته فرش دست بافت 12 متری سلاطین چله ابریشم رج 60 به ابعاد 3/90×2/85 متر و 3/70×2/92 متر (کتیبه دار بنام امیر کریمی) هر تخته به ارزش یک میلیارد و نهصد میلیون تومان ، جمعا بمبلغ سه میلیارد و هشتصد میلیون تومان . 2) یک تخته فرش دست بافت تبریز به ابعاد 3×2 متر چله ابریشم رج 50 طرح نامی ( آثار و ابنیه باستانی ) به ارزش پانصد میلیون تومان 3) یک تخته قالیچه هریس به ابعاد 2×1/5 متر زمینه کرم حاشیه پیازی رج 50 کتیبه دار (ایران تبریز) به ارزش یکصدو نود میلیون تومان 4) یک تخته فرش دست بافت مشهد کارکرده زمینه کرم به ابعاد 2/92×2/42 متر به ارزش پانزده میلیون تومان . 5) یک تخته فرش دست بافت تبریز کارکرده طرح شیخ صفی زمینه سرمه ای به ابعاد 4/90×3/55 متر به ارزش دویست و سی میلیون تومان 6) یک قطعه تابلو فرش دست بافت با قاب چله ابریشم رج 50 طرح نوزاد زمینه سبزسیر به ابعاد 65/×45/ سانتی متر به ارزش پانزده میلیون تومان 7) یک قطعه تابلو فرش دست بافت با قاب چله ابریشم رج 55 طرح به اصطلاح سزار به ابعاد 1/56× 105 سانتی متر به ارزش دویست و ده میلیون تومان 8) یک قطعه تابلو فرش دست بافت با قاب چله ابریشم رج 50 طرح چوپان به ابعاد 67/×95/ سانتی متر به ارزش شصت میلیون تومان . 9) یک قطعه تابلو فرش دست بافت با قاب چله ابریشم رج 50 طرح تصویر امام راحل (ره) به ابعاد 86/×57/ سانتی متر به ارزش چهل میلیون تومان 10) یک قطعه تابلو فرش دست بافت با قاب چله ابریشم رج 50 طرح گل فروش ( کالسکه ای ) به ابعاد 75/ ×100 سانتی متر به ارزش شصت و پنج میلیون تومان 11) یک قطعه تابلو فرش دست بافت با قاب چله ابریشم رج 50 طرح مکتب درس ( تصویر معلم و شاگرد ) به ابعاد 65/×97/ سانتی متر به ارزش شصت و پنج میلیون تومان 12) تعداد 7 تخته کناره دست بافت و ماشینی ؛ به ابعاد 2×1/25 متر بافت قوچان کارکرده مستهلک و یک تخته کناره مهربان کارکرده مستهلک به ابعاد 3/92×85/ متر و یک تخته کناره مهربان کارکرده مستهلک ، خاب رفته به ابعاد 4×1/15 متر و تعداد دو تخته پشتی مهربان زمینه قرمز به ابعاد 66/ × 1/40 سانتی متر و یک تخته کناره مهربان قرمز به ابعاد 3/15×79/ متر و یک تخته کناره ماشینی کرم رنگ کارکرده به ابعاد 2×77/ متر کناره ها و پشتی مذکور رویهمرفته به ارزش بیست و دو میلیون تومان ضمناً تعداد 2 تخته فرش شش متری نقشه ماهی رج 40 و یک تخته فرش رج 40 دوازده متری ماهی مندرجه در ردبفهای پنجم و یازدهم صورتجلسه توقیفی مشاهده نشد طبق توضیح وکیل محترم محکوم له فرشهای مذکور را از دادگاه محترم تقاضای رفع توقیف شده و از لیست اموال توقیفی حذف میباشد. و تعداد تابلو فرشهای مندرجه در ردیف چهار صورتجلسه توقیفی که تعداد هفت قطعه درج گردیده است در مراحل بازدید مشخص گردید یک قطعه وان یکاد پارچه ای ترمه بوده و تابلو فرش نمیباشد . با عنایت به وضعیت روز بازار و کیفیت فرشهای مذکور که از فرشهای کمیاب و نادر و صعب الفروش بنظر میرسد طبق تحقیقات بعمل آمده از کف بازار و با در نظر گرفتن جمیع جهات موثر در کارشناسی تعداد 19 تخته فرش ، تابلو فرش و کناره در دوازده ردیف مندرجه استنباطاً کلا به مبلغ پنج میلیارد و دویست و دوازده میلیون تومان تمام ارزیابی و برآورد شده است که همان قیمت پایه برای فروش است% در ضمن در ضمن مطابق تبصره ماده 17 دستورالعمل معاونت راهبردی : به جهت شفاف سازی و برگزاری مزایده عادلانه در صورتیکه پیشنهاد قیمت در 60 ثانیه انتهایی زمان مزایده ثبت شود سامانه بصورت خودکار 180 ثانیه زمان مزایده را تمدید مینماید تکرار این امر تا انتهای وقت اداری امکان پذیر است و اخیرا نیز اعلام گردیده این روند تا ساعت 18 ادامه دارد %
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 9309981311100487
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده اموال منقول (فروش ده هزار تن میلگرد و اموال دیگر) در følge محکومیت آقای علیرضا جبارزاده.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



