مزایده فروش آپارتمان مسکونی واقع در بخش 2 تهران (2/56 مشاع از 6 دانگ)

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

بسمه تعالی آگهی مزایده فروش پلاک ثبتی نوبت اول محکوم له: پدرام جلوه سهی محکوم علیه: رضا ثابتی بجستانی ( محکوم به عبارت است از 52/480/000/000 ریال که وفق ماده 51 قانون اجرای احکام مدنی 2/56 مشاع از 6 دانگ فروخته می شود.) در اجرای قرار کارشناسی پرونده اجرایی به شماره بایگانی 0002308 موضوع دعوی مطروحه در خصوص ارزیابی ملک به پلاک ثبتی 46944 فرعی از 7022 اصلی، پس از مطالعه پرونده در دفتر اجرای احکام محترم و بررسی مدارک ارائه شده و مراجعه جهت بازدید از ملک تعرفه شده در معیت مامور اجرا (نیروی انتظامی) ، وکیل محترم محکوم له واقع در تهران 46 متری غربی، خیابان دین محمدی، کوچه کوروش، بن بست دوم، پلاک 3، طبقه دوم ، گزارش کارشناسی بشرح زیر باستحضار عالی میرساند. الف - شرح کار: با عنایت به قرار صادره در معیت مامور اجرا (نیروی انتظامی) ، وکیل محترم محکوم له به آدرس یاد شده مراجعه شد که پس از دق الباب و ساکنین پاسخگو نبودند و امکان مشاهده مستحدثات و بررسی میدانی از فضای داخلی ملک میسر نگردید،، مراتب طی لایحه تقدیمی به کد رهگیری 1405220873872961 مورخ 1405/02/07 به ریاست محترم شعبه و دستور ایشان مبنی بر اینکه در صورت امکان، کارشناس بدون ورود به منزل ارزیابی اقدام گردد. ب- مشخصات ثبتی: (با توجه به روگرفت مدارک ابرازی) طبق تصویر مدارک ابرازی عرصه و اعیان یک دستگاه آپارتمان مسکونی به شماره 46994  فرعی از  7022 اصلی قطعه سه  تفکیکی مفروز و مجزی شده از پلاک 4479  فرعی از اصلی مذکور واقع در بخش 2  تهران به مساحت (84/26) مترمربع واقع در طبقه دوم ، بانضمام پارکینگ مسکونی قطعه 1 تفکیکی به مساحت 85 /10 مترمربع واقع در شمال شرق طبقه زیرزمین ، با قدر السهم از عرصه و سایر مشاعات و مشترکات طبق قانون تملک آپارتمان ها و آئین نامه اجرایی آن . ب- مشخصات اعیانی و ساختمان: با عنایت به بازدید به عمل آمده اعیانی احداث شده در عرصه یک ساختمان 5 طبقه مشتمل بر طبقه همکف با بهره برداری انباری، پارکینگ و 4 طبقه بروی همکف در 4 واحد آپارتمان می باشد. موقعیت عرصه نسبت به گذر غربی، نمای ساختمان سنگ، پله ها و فرش پاگرد راه پله سنگ ، پنجره ها پروفیل یو پی وی سی بهمراه شیشه دوجداره ، ساختمان فاقد آسانسور ، دارای کنتور آب مشترک و کنتور برق و گاز اختصاصی میباشد. با توجه به گزارش کارشناس رسمی دادگستری ابرازی ، آپارتمان دارای سالن پذیرایی ، آشپزخانه باز ، دو اطاق خواب ، با یک دستگاه سرویس بهداشتی و روشویی ، یک دستگاه حمام ، سیستم گرمایش بخاری گازی و سرمایش کولر آبی میباشد. ج- حدود رسیدگی: 1 - گزارش حاضر بر اساس مستندات و مدارک ابرازی موجود در پرونده ، معاینه محل ابرازی متقاضی، موارد مشابه، دادخواست و مرّ قرار کارشناسی میباشد، تشخیص اصالت اسناد در صلاحیت اینجانب نیست ، بدیهی است چنانچه بعد از ارائه این نظریه، اسناد و اطلاعات قابل اتکای دیگری و مغایر با زمان کارشناسی ارائه شود به نحوی که در نتیجه گیری حاصله موثر واقع گردد، مسئولیتی متوجه این کارشناسی و اقدامات انجام شده نبوده و رسیدگی به آنها خارج از این حدود میباشد و در صورت ابلاغ آن مقام محترم قضایی نظریه تکمیلی و یا اصلاحی قابل ارائه خواهد بود. 2- این گزارش با توجه به قرار صادره شعبه سوم اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی باهنر تهران تنظیم شده و قابل استناد در سایر محاکم و جای دیگر نمی باشد. نظریه کارشناسی : به نظر اینجانب با عنایت به مراتب فوق و وضع و موقعیت مکانی و مقطع زمانی و مقدار مساحت عرصه و اعیان و نوع بنا با کاربری موصوف، ارزش ششدانگ اعم از عرصه و اعیان آپارتمان پلاک ثبتی فوق (46944  /7022) با قدرالسهم از عرصه و مشاعات و مشترکات با کلیه امکانات و امتیازات موجود و صرفنظر از تعهدات ، بدهی به اشخاص حقیقی یا حقوقی ، دیون احتمالی ، عدم منع قانونی و شرعی برای انتقال سند و تحویل ملک  و فارغ از احراز مالکیت و انتساب آن  به هر شخص حقیقی یا حقوقی و مشروط بر صحت و اعتبار مدارک ابرازی و بلامانع و بلامعارض بودن و در شرایط روز برابر مبلغ 123،000،000،000 ریال معادل دوازده میلیارد و سیصد میلیون تومان و ارزش دو ممیز پنجاه و شش صدم دانگ مشاع از ششدانگ برابر مبلغ 52،480،000،000 ریال معادل پنج میلیارد و دویست و چهل و هشت میلیون تومان برآورد و اعلام میگردد. مزایده پلاک ثبتی از قیمت پایه کارشناسی بشماره حراج 3005106424000049 بتاریخ 1405/05/12 راس ساعت 8 صبح الی 12 از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بنشانی ذیل برگزار میگردد. ضمنا صرفا متقاضی مزایده ی پلاک ثبتی و ملک می بایست بمحض دریافت پیامک وقت مزایده جهت دریافت نامه کلانتری و الصاق آگهی روی ملک به واحد مزایده مراجعه و پاسخ نامه کلانتری را تا قبل از روز مزایده به این واحد تحویل نمایند. برنده مزایده میبایست 10 درصد مبلغ پیشنهادی را یوم مزایده از طریق سامانه ستاد و الباقی 90 درصد را ظرف مدت سی روز پرداخت نماید درغیراینصورت ده درصد پرداختی وی بنفع صندوق دولت ضبط میگردد . وفق ماده 127 قانون اجرای احکام مدنی محکوم له نیز میتواند مثل سایرین در مزایده شرکت نماید . https:\\setadiran.ir دادورز اجرای احکام شعبه سوم اجرای احکام مدنی مجتمع شهید باهنر تهران - سمیه احمدی تهران - فلکه چهارم تهرانپارس - مجتمع قضایی شهید باهنر

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 9809980242801333

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش آپارتمان مسکونی واقع در بخش 2 تهران (2/56 مشاع از 6 دانگ)

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.