مزایده فروش سرقفلی مغازه بهار تهران (خیابان دماوند، خیابان شهید نشوه، پلاک 33) جهت پرداخت محکوم به پرونده 0400066/ج6.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

بسمه تعالی آگهی مزایده فروش سرقفلی نوبت اول محکوم له: زهرا فراهانی محکوم علیه: سروش روح افزائی - آرمین روح افزائی در مزایده سرقفلی ، مزایده بابت محکوم به پرونده 0400066/ج6 و پرونده اجرایی 0402570/ج6 می باشد. در اجرای اوامر آن مقام محترم در ابلاغیه شماره 140568100011957503 مربوط به پرونده شماره 140368920007696438 با شماره بایگانی 400066 دایر بر اجرای قرار کارشناسی شماره 140468440002650464 در خصوص دعوی خواهان  خانم زهرا فراهانی فرزند محمد علی و خواندگان 1. آقای سروش روح افزائی فرزند یونس 2. آقای آرمین روح افزائی فرزند سروش با موضوع «ارزیابی سرقفلی مغازه جزء پلاک ثبتی 632 فرعی از 93 اصلی بموجب اجرائیه شماره 140468420001339500 به تاریخ 1404006:30 در راستای دادنامه شماره 140468390006981469 تاریخ 1404/04/25 صادره از شعبه 131 دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضائی شهید باهنر تهران»     به استحضار می رساند با عنایت به بازدید انجام شده از محل وقوع ملک مورد کارشناسی با بررسی اسناد و مدارک ابرازی و تحقیقات محلی نظریه کارشناسی به شرح ذیل تقدیم می گردد. 1. موقعیت ملک مورد کارشناسی   ملک مورد کارشناسی در وضع موجود، یک باب مغازه واقع در طبقه همکف از یک ساختمان دو طبقه با موقعیت جنوب نسبت به گذر به نشانی تهران خیابان دماوند، خیابان شهید نشوه پلاک 33 می باشد. 2. مشخصات ثبتی ملک مورد کارشناسی   بر اساس تصویر سند صلح سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت به شماره شناسه 139622151170000004 و رمز تصدیق 332846 و تحت شماره 77979 مورخ 1396.03.24 ثبت شده در دفتر اسناد رسمی شماره 270 تهران مشخصات ثبتی ملک بدین شرح است: مصالحین 1. خانم شهناز وهداد به شماره ملی 0050774824 فرزند حسین تاریخ تولد 1343/06/18 شماره شناسنامه 446 صادره از تهران از وراث شادروان حسین وهداد برابر گواهی حصر وراثت بشماره 2570313.157.94 مورخ 1394/05/13 صادره از شواری حل اختلاف منطقه 4 تهران و گواهی واریز مالیات بر ارث بشماره 13780 مورخ 1396/02/30 اداره امور مالیاتی 3516 (با وکالت خانم مرضیه قنبری) وکیل: خانم مرضیه قنبری به شماره ملی 0451834429 فرزند رضا تاریخ تولد 1324/06/12 به شماره شناسنامه 11 صادره از شمیران طبق وکالت شماره 139332151170000088 مورخ 1393/04/03 طبق وکالتنامه شماره 69862 دفتر 270 تهران از وراث شادروان حسین وهداد برابر گواهی حصر وراثت بشماره 2570313/157/94  مورخ 1394/05/13 صادره از شواری حل اختلاف منطقه 4 تهران و گواهی واریز مالیات برارث بشماره 13780مورخ 1396/02/30 اداره امور مالیاتی 3516 2. خانم مرضیه قنبری با مشخصات مذکور از وراث شادروان حسین وهداد برابر گواهی حصر وراثت بشماره 2570313/157/94 مورخ 1394/05/13 صادره از شواری حل اختلاف منطقه 4 تهران و گواهی واریز مالیات بر ارث بشماره 13780 مورخ 1396/02/30 اداره امور مالیاتی 3516 3. خانم کتایون وهداد به شماره ملی 0047644486 فرزند حسین تاریخ تولد 1341/03/30 شماره شناسنامه 702 صادره از تهران از وراث شادروان حسین وهداد برابر گواهی حصر وراثت بشماره 2570313/157/94 مورخ 1394/05/13 صادره از شواری حل اختلاف منطقه 4 تهران و گواهی واریز مالیات برارث بشماره 13780 مورخ 1396/02/30 اداره امور مالیاتی 3516 (با وکالت خانم مرضیه قنبری). وکیل: خانم مرضیه قنبری با مشخصات مذکور طبق وکالت شماره 139332151170000088 مورخ 1393/04/03 طبق وکالتنامه شماره 69862 دفتر 270 تهران. از وراث شادروان حسین وهداد برابر گواهی حصر وراثت بشماره 2570313/157/94 مورخ 1394/05/13 صادره از شواری حل اختلاف منطقه 4 تهران و گواهی واریز مالیات برارث بشماره 13780 مورخ 1396.02.30 اداره امور مالیاتی 3516 4. آقای محمدرضا وهداد به شماره ملی 0452780187 فرزند حسین تاریخ تولد 1349/02/25 به شماره شناسنامه 840  صادره از شمیران از وراث شادروان حسین وهداد برابر گواهی حصر وراثت بشماره 2570313.157.94 مورخ 1394.05.13 صادره از شواری حل اختلاف منطقه 4 تهران و گواهی واریز مالیات برارث بشماره 13780 مورخ 1396.02.30 اداره امور مالیاتی 3516 (با وکالت خانم مرضیه قنبری). وکیل: خانم مرضیه قنبری با مشخصات مذکور طبق وکالت شماره 20818 مورخ 1387/08/08 دفتر 445 تهران از وراث شادروان حسین وهداد برابر گواهی حصر وراثت بشماره 2570313/157/94 مورخ 1394/05/13 صادره از شواری حل اختلاف منطقه 4 تهران و گواهی واریز مالیات برارث بشماره 13780مورخ 1396/02/30 اداره امور مالیاتی 3516 5. آقای محمد وهداد به شماره ملی 0069050481 فرزند حسین تاریخ تولد 1355.03.08 شماره شناسنامه 10040 صادره از تهران از وراث شادروان حسین وهداد برابر گواهی حصر وراثت بشماره 2570313.157.94 مورخ 1394.05.13 صادره از شواری حل اختلاف منطقه 4 تهران و گواهی واریز مالیات برارث بشماره 13780 مورخ 1396/02/30 اداره امور مالیاتی 3516  با وکالت خانم مرضیه قنبری با مشخصات مذکور طبق وکالت نامه شماره 20818 مورخ 1387/08/08 دفتر 445 تهران از وراث شادروان حسین وهداد برابر گواهی حصر وراثت بشماره 25703130.157.94 مورخ 1394/05/13 صادره از شواری حل اختلاف منطقه 4 تهران و گواهی واریز مالیات برارث بشماره 13780 مورخ 1396/02/30 اداره امور مالیاتی 3516 متصالح آقای سروش روح افزائی به شماره ملی 0043756786 فرزند یونس تاریخ تولد 1337/09/10 شماره شناسنامه 1184 صادره از تهران. مشخصات مورد مصالحه مورد مصالحه سایر انواع زمین سهم مورد مصالحه ششدانگ جزء پلاک اصلی 93 پلاک فرعی 632 مفروز و مجزی از 70 فرعی قطعه 132 شهر تهران حوزه ثبتی قلهک تهران بخش یازده نوع ملک طلق مساحت ششدانگ 500 متربع نشانی ملک تهران سازمان آب پلاک 33. مشترکات و مشاعات: ندارد. حقوق ارتفاقی: بشرح مندرج در سند مالکیت سلسه انتقالات که در تاریخ 1365/12/05 بنام آقای حسین وهداد ثبت و صادر گردیده است برابر سند شماره 24815 دفتر 207 تهران. مبلغ مورد مصالحه: 30/000/000 (سی میلیون) ریال نحوه پرداخت: فیما بین تسویه گردید. شرایط و متون حقوقی مورد صلح کلیه حقوق فرضیه و متصوره و واقعیه مصالح نسبت به سرقفلی و حق کسب و پیشه و حقوق صنفی یک باب مغازه جزء پلاک ثبتی 632 / 93 بشرح پیش گفته که باظهار متصالحین به حدود تقریبی 33 متر مربع می باشد. منافع مورد صلح باقراره مصالح قبلاً به کسی واگذار نگردیده است. مورد مصالح باقراره به رویت متصالح رسیده و با علم و اطلاع از کمیت و کیفیت و محل وقوع و نیز سایر خصوصیات آن و با مسئولیت خود مبادرت به امضا سند نموده و با امضا این سند هیچ گونه حقی و ادعائی در مورد صلح برای مصالح متصوره نخواهد بود. اسقاط کافه خیارات در مقام صلح احتیاطا از طرفین بعمل آمد و مصالح متعهد گردید که چنانچه از حال الی سی سال شمسی کامل کشف فسادی در مورد صلح مشاهده گردید علاوه بر رد مال الصلح از عهده خسارات وارده بر متصالح برآید. این سند باستناد نامه شماره 16754 مورخ 1396/02/27 گروه مالیاتی مبنی بر اینکه مورث وارث فوق الاشعار در زمان فوت 1393/03/08 مالک حقوق صنفی و سرقفلی نبوده و میزان تملک حق سرقفلی مستوفی حسین وهداد ( در زمان فوت صفر بوده است) تنظیم گردیده است. 3. مشخصات ظاهری ملک و مشاهدات حین بازدید با توجه به بازدید از بیرون واحد تجاری ، ملک مورد کارشناسی یک باب مغازه واقع در همکف از یک ساختمان دو طبقه نسبتا قدیمی با موقعیت جنوب نسبت به گذر می باشد. براساس آخرین ویرایش اطلاعات مندرج در سامانه الکترونیکی شهرداری تهران با نام تهران من بخش خدمات ملک و شهرسازی این ملک با شماره شناسایی 51027001 در زیر پهنه 311 S قرار دارد. مغازه مورد تعرفه با مساحت حدود 33 متر مربع و عرض دهنه حدود 4 متر دارای حفاظ کرکره ای می باشد. سر در مغازه دارای تابلو با نام آکو پلاست می باشد. در زمان بازدید این واحد بسته و بنا بر اظهار فاقد فعالیت بود.      4. حدود و شمول کارشناسی   این نظریه کارشناسی صرفاً در راستای ارزیابی قیمت روز حقوق فرضیه و متصوره و واقعیه سرقفلی و حق کسب و پیشه و حقوق صنفی یک باب مغازه مورد کارشناسی در شرایط زمان بازدید و بر اساس بازدید میدانی مستندات ابرازی و استعلامات مضبوط در پرونده تنظیم گردیده است. احراز مالکیت بررسی صحت و اصالت اسناد وضعیت ثبتی وجود یا عدم وجود بازداشت  رهن  تعارض  دیون احتمالی و موانع حقوقی و قانونی، واگذاری ملک یا قسمتی از آن به غیر از طریق مبایعه نامه  قولنامه  وکالتنامه و... خارج از حدود صلاحیت کارشناس بوده و بر عهده مراجع ذیصلاح می باشد. بدیهی است در صورت ارائه مدارک مؤثر جدید، حسب دستور مقام محترم قضایی نظریه تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد. همچنین این نظریه کارشناسی فاقد هرگونه اوصاف و نظر حقوقی است. در صورتی که از متن نظریه نیز چنین برداشتی مستفاد شود یا سهواً درج شده باشد، خارج از نظریه کارشناسی بوده و فاقد اعتبار اعلام می گردد و تحلیل قضایی و حقوقی صرفاً در شأن و صلاحیت مقام محترم قضایی است. ضمناً این گزارش یک کلیت به هم پیوسته است که استفاده از بخش یا بخش هایی از آن به تنهایی ممکن است گمراه کننده باشد. این ارزیابی صرفاً جهت بهره برداری در پرونده مطروحه در شعبه 6 اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی شهید باهنر تهران و بر مبنای شرایط حاکم بر بازار در زمان ارزیابی انجام شده و بدیهی است تغییرات آتی بازار میتواند در ارزش ملک مؤثر باشد. 5. نظریه کارشناسی   با عنایت به مفاد قرار کارشناسی بازدید میدانی به عمل آمده از ملک بررسی اسناد و مدارک ابرازی  استعلامات شهرداری موقعیت مکانی  مساحت نوع کاربری پهنه بندی شرایط دسترسی عرض گذر مجاورت ها وضعیت عمومی بازار املاک منطقه و با لحاظ عرف قیمت معاملات املاک مشابه در محدوده وقوع ملک مورد کارشناسی و سایر عوامل مؤثر در کارشناسی و در صورت صحت اصالت تصاویر اسناد ابرازی و صحت مکاتبات و استعلامات از اداره ثبت شهرداری و .... بدون لحاظ هرگونه موانع قانونی ثبتی حقوقی شرعی معاملاتی یا موقوفه عام و یا خاص بودن آن و بدون در نظر گرفتن هر گونه دین و بدهی احتمالی ملک به اشخاص حقیقی حقوقی و کلیه ادارات سازمانهای دولتی و خصوصی بانکها بیمه و شهرداریها فارغ از احراز یا انتساب مالکیت آن به اشخاص حقیقی و حقوقی و بدون در نظر گرفتن بازداشت های احتمالی اصل و فرع ارزش روز شش دانگ کلیه حقوق فرضیه و متصوره و واقعیه سرقفلی و حق کسب و پیشه و حقوق صنفی یک باب مغازه جزء پلاک ثبتی 632 فرعی از 93 اصلی مفروز و مجزی از 70 فرعی قطعه 132 واقع در بخش یازده تهران با جمیع امتیازات انشعابات متعلق به واحد صنفی به نظر اینجانب برابر با 108/900/000/000 ریال ( ده میلیارد و هشتصد و نود میلیون تومان ) ارزیابی و پیشنهاد می گردد. مزایده پلاک ثبتی از قیمت پایه کارشناسی بشماره حراج 3005117481000009 بتاریخ 1405/05/18 راس ساعت 8 صبح الی 12 از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بنشانی ذیل برگزار میگردد. ضمنا صرفا متقاضی مزایده ی پلاک ثبتی و ملک می بایست بمحض دریافت پیامک وقت مزایده جهت دریافت نامه کلانتری و الصاق آگهی روی ملک به واحد مزایده مراجعه و پاسخ نامه کلانتری را تا قبل از روز مزایده به این واحد تحویل نمایند. برنده مزایده میبایست 10 درصد مبلغ پیشنهادی را یوم مزایده از طریق سامانه ستاد و الباقی 90 درصد را ظرف مدت سی روز پرداخت نماید درغیراینصورت ده درصد پرداختی وی بنفع صندوق دولت ضبط میگردد . وفق ماده 127 قانون اجرای احکام مدنی محکوم له نیز میتواند مثل سایرین در مزایده شرکت نماید . https:\\setadiran.ir دادورز اجرای احکام شعبه 6 اجرای احکام مدنی مجتمع شهید باهنر تهران - سمیه احمدی تهران - فلکه چهارم تهرانپارس - مجتمع قضایی شهید باهنر

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140368920007696438

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش سرقفلی مغازه بهار تهران (خیابان دماوند، خیابان شهید نشوه، پلاک 33) جهت پرداخت محکوم به پرونده 0400066/ج6.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.