مزایده فروش پلاک ثبتی 17 فرعی از 48 اصلی بخش 11 تهران از طریق اجرای احکام مدنی.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

بسمه تعالی آگهی مزایده فروش پلاک ثبتی نوبت اول محکوم له: مریم شهبازبگی محکوم علیه: شیرین بیات - علی افضلی - تانیا افضلی - فاطمه افضلی - کیانوش افضلی - لیلا افضلی به موجب درخواست اجرای حکم به شماره و شماره دادنامه مربوطه 140368390011110446 حکم بر فروش ملک مورد خواسته از طریق مزایده در مرحله اجرای احکام مدنی و تقسیم ثمن بر اساس حصه هریک از مالکین و محکومیت خواندگان به پرداخت هزینه دادرسی به نسبت سهم مالکیتی خود در حق خواهان صادر نموده و اعلام می‌دارد. احتراماً با عنایت به ابلاغیه شماره 140468100084187372 مورخ 1404.10.21 پرونده کلاسه 0402274 در خصوص بازدید و ارزیابی ملک به نشانی تهران، بزرگراه رسالت، میدان رسالت، انتهای خیابان فرجام غربی، خیابان نظامی، بن بست شهریار، اولین بن بست، پلاک 22 و 24 و 26 باستحضار میرساند که بعد از پیگیریهای متعدد و دو نوبت عزیمت به نشانی فوق در مورخ 1404.11.18 با حضور محکوم علیه از ملک مذکور بازدید گردید. طبق گزارش کارشناسی تهیه شده توسط آقای علی ظفری ( کارشناس امور ثبتی ) عرصه ملک مذکور به مساحت حدود 182 مترمربع با بر حدود 17 متر رو به معبر 3 متری بوده و دارای ساختمان قدیمی مسکونی با قدمت بالای 30 سال در سه بخش مستقل میباشد، وفق گزارش کارشناس ثبتی ملک مورد نظر فاقد پلاک ثبتی فرعی مفروزی به صورت ششدانگ بوده و در وضع موجود بصورت یکباب خانه مسکونی قولنامه ای قدیمی ساز میباشد که ابتدا جزئی از پلاک 48 اصلی مجیدیه شمیران نو بخش 11 تهران بوده و بر اساس اسناد مالکیت صادره برای املاک مجاور آن، پلاک فرعی مادر آن ( فرعی ریشه آن ) پلاک 17 فرعی بوده و عرصه ملک مزبور جزئی از باقیمانده پلاک ثبتی 17 فرعی از 48 اصلی بخش 11 تهران میباشد. لذا موضوع ارائه سند مالکیت و کاربری ملک جهت ارزیابی طی لایحه با کد رهگیری 1404220455464877 در تاریخ 1404.11.21 به ریاست محترم شعبه اول اجرای احکام مجتمع قضایی شهید باهنر منعکس گردید که متعاقباً طی ابلاغیه شماره 140568100002632288 در تاریخ 1405.01.29 اجرای قرار کارشناسی طبق وضع موجود ملک و مدارک موجود  به اینجانب ابلاغ گردید، فلذا نتیجه کارشناسی با استعانت از خداوند متعال و با عنایت به موقعیت استقرار، مساحت، کیفیت ساخت و وضع موجود و مدارک موجود و تحقیقات میدانی بشرح ذیل تقدیم میگردد: 1- مدارک و مستندات ابرازی: 1-1): طبق مندرجات تصویر نامه شماره 504/27198 مورخ 1404.04.24 شهرداری منطقه 4 تهران عطف به نامه شماره 140468990020188145 قاضی محترم شعبه 117 دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضایی باهنر تهران بیان میدارد برابر بررسی و اعلام نظر معاونت شهرسازی و معماری این منطقه در خصوص املاک به نام آقای فتح اله افضلی فرزند علی اکبر به استحضار میرساند در سامانه جامع درآمد املاک، ملک به نشانی: بزرگراه رسالت، بزرگراه امام علی(ع)،خیابان شهریار، بن بست اسلامی، پلاک 22 و 24 و 26 با کد شناسایی 51389014 در این سامانه به نام فتح اله افضلی فرزند علی اکبر ثبت گردیده که با عنایت به بررسی سامانه آرشیو الکترونیکی اسناد، مستندات و اطلاعات ثبتی در رابطه با نامبرده فوق الذکر موجود نمیباشد. 2- مشخصات ملک: عرصه ملک مذکور به مساحت حدود 182 مترمربع با بر حدود 17 متر رو به معبر 3 متری بوده و دارای ساختمان قدیمی مسکونی با قدمت بالای 30 سال در سه بخش مستقل میباشد که سوئیت ضلع جنوب به مساحت حدود 30 مترمربع به صورت یک واحد مسکونی با درب مستقل با پلاک 26 از خیابان شهریار در تصرف آقای علی افضلی، واحد مسکونی ضلع میانی در طبقه همکف به مساحت حدود 80 مترمربع با درب مستقل از کوچه مجاور با پلاک 24 در تصرف آقای کیانوش افضلی و واحد مسکونی ضلع شمال، طبقه اول به مساحت حدود 50 مترمربع با درب مستقل از کوچه مجاور با پلاک 22 در تصرف خانم شیرین بیات مشاهده گردید، سیستم گرمایش بخاری گازی و سرمایش کولر آبی بوده و ملک مذکور دارای انشعاب برق و گاز و آب  شهری میباشد، طبق مفاد مندرج در بخش خدمات ملک و شهرسازی سامانه تهران من شهرداری تهران ملک مذکور با شماره شناسایی 51389014 در زیرپهنه R122 استقرار دارد و مساحت ملک طبق نقشه 182.05 مترمربع بوده و در بافت ناپایدار قرار دارد و با توجه به عرض گذر مجاور در وضع موجود، احتمالا دارای اصلاحی خواهد بود. 3- حدود رسیدگی: گزارش کارشناسی در محدوده قرار کارشناسی و به استناد تصاویر اسناد و مدارک موجود و ابرازی و بازدید بعمل آمده از ملک و صرفاً جهت بهره برداری شعبه اول اجرای احکام مدنی مجتمع قضائی شهید باهنر تهران تنظیم گردیده و قابل استناد و استفاده در سایر مراجع قضائی و یا مراجع دیگر نبوده و بررسی صحت و اصالت مستندات ابرازی، مسئولیت هر گونه ادعای جعل و مخدوش بودن، استعلام ثبتی در خصوص واگذاری ملک یا قسمتی از آن بغیر از طریق قولنامه، وکالتنامه و ... و در رهن یا بازداشت بودن ملک، حقوق اشخاص ثالث یا هر گونه تداخل یا تعارض ثبتی و سندی خارج از صلاحیت اینجانب بوده و مسئولیت آن بر عهده ارائه کننده آن بوده و چنانچه مغایرتی میان اصل مدارک و کپی ها وجود داشته باشد و یا مدارک و مستندات جدید و قابل قبول دیگری ارائه گردد که در نتیجه گیری حاصله و نظر کارشناسی موثر واقع شود، گزارش کارشناسی حسب الامر مقام محترم قضایی قابل بازنگری بوده و مسئولیتی متوجه این بررسی و نظر کارشناسی نمیباشد، ضمناً ارزیابی انجام شده، ارزش روز کارشناسی ششدانگ عرصه و اعیان ملک مورد تعرفه وفق مساحت و منضمات در وضع موجود طبق قرار کارشناسی صادره میباشد و مسائل مربوط به مالکیت ملک و موارد مرتبط قانونی مربوطه امری قضایی است و خارج از صلاحیت اینجانب میباشد. ضمناً متذکر میگردد که ملک مذکور فاقد سند مالکیت و پایان کار میباشد و مدارکی در این خصوص به اینجانب ارائه نگردید و ارزیابی طبق ابلاغیه شماره 140568100002632288 در تاریخ 1405.01.29 شعبه اول اجرای احکام با مدارک موجود و وضع موجود انجام گردید.                                        4- نظر کارشناسی: با ملحوظ داشتن توضیحات فوق الذکر، پهنه استقرار، عرض معابر مجاور، قدمت و کیفیت ساخت، مبتنی و محدود به معاینه محلی و موقعیت استقرار، بررسی اطلاعات و تصاویر مستندات ابرازی و موجود در پرونده، مبتنی بر معاینه محل و پرسش و پاسخ بعمل آمده و با لحاظ کلیه عوامل زمانی و مکانی موثر در ارزیابی و بدون احتساب هر گونه دیون و بدهی احتمالی به اشخاص حقیقی و حقوقی، بانکها، امور مالیاتی، تامین اجتماعی و شهرداری و فارغ  از هر گونه  احراز مالکیت و انتساب آن به هر شخص  حقیقی و حقوقی و در صورت صحت و اصالت مدارک ارائه شده و صرفنظر از حقوق اشخاص ثالث و هر گونه جابجایی، تداخل و تعارضات ثبتی و لغزیدگی، مسائل و سوابق ثبتی و حقوقی مرتبط، ارزش روز کارشناسی ششدانگ عرصه و اعیان ملک موضوع ارزیابی بانضمام ملحقات و انشعابات در وضع موجود بشرح توضیحات فوق الذکر در نشانی موصوف مبلغ 273.000.000.000 ریال معادل بیست و هفت میلیارد و سیصد میلیون تومان برآورد و اعلام میگردد. مزایده پلاک ثبتی از قیمت پایه کارشناسی بشماره حراج 3005106422000046 بتاریخ 1405/05/26 راس ساعت 8 صبح الی 12 از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بنشانی ذیل برگزار میگردد. ضمنا صرفا متقاضی مزایده ی پلاک ثبتی و ملک می بایست بمحض دریافت پیامک وقت مزایده جهت دریافت نامه کلانتری و الصاق آگهی روی ملک به واحد مزایده مراجعه و پاسخ نامه کلانتری را تا قبل از روز مزایده به این واحد تحویل نمایند. برنده مزایده میبایست 10 درصد مبلغ پیشنهادی را یوم مزایده از طریق سامانه ستاد و الباقی 90 درصد را ظرف مدت سی روز پرداخت نماید درغیراینصورت ده درصد پرداختی وی بنفع صندوق دولت ضبط میگردد . وفق ماده 127 قانون اجرای احکام مدنی محکوم له نیز میتواند مثل سایرین در مزایده شرکت نماید . https:\\setadiran.ir دادورز اجرای احکام شعبه اول اجرای احکام مدنی مجتمع شهید باهنر تهران - سمیه احمدی تهران - فلکه چهارم تهرانپارس - مجتمع قضایی شهید باهنر

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140168920005274357

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش پلاک ثبتی 17 فرعی از 48 اصلی بخش 11 تهران از طریق اجرای احکام مدنی.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.