مزایده یک واحد آپارتمان مسکونی به مساحت ۶۰.۲۸ متر مربع و انباری ۳.۵۶ متری در تهران.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

      بموجب پرونده کلاسه 0302494ج و دادنامه صادره از شعبه 228 دادگاه عمومی تهران خواهان محمد محمدرضا و علیه خوانده مصیب شادمان فر و با عنایت به معرفی اموال از محکوم علیه به محکومیت مبلغ 50.000.000.000 ریال محکوم و مبلغ 2.500.000.000 ریال نیم عشر دولتی  و با عنایت به معرفی مال وفق ماده 51 قانون اجرای احکام مدنی به میزان محکوم به ونیم عشر دولتی  به میزان 4/375 دانگ از شش دانگ با عنایت به ارزیابی پلاک ثبتی 2716 فرعی از 1616 فرعی از اصلی واقع در بخش 10 تهران و به شرح دادنامه شماره 14036839016989029 از شعبه فوق الذکر پلاک مذکور توسط کارشناس رسمی دادگستری بشرح زیر توصیف و ارزیابی شده و مقرر است به نشانی سایت الکترونیک دولت www.setadiran.ir در ساعت 08 الی 12 صبح مورخ 1405/06/15 از قیمت پایه مزایده 72/000/000/000 ریال معادل هفتاد و دو میلیارد ریال طبق نظریه کارشناس شروع می شود و به هر شخص حقیقی و حقوقی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد. ده درصد وجه مزایده فی المجلس به صورت تضمینی از خریدار اخذ و الباقی ظرف یک ماه از وی وصول و پس از انجام مراحل قانونی و صدور حکم تملیک مورد مزایده به نام خریدار منتقل خواهد شد. در صورتیکه در مهلت مقرر خریدار وجه مزایده را پرداخت ننماید سپرده وی پس از کسر هزینه های مزایده به نفع صندوق دولت ضبط و مزایده تجدید می گردد. کلیه هزیه های نقل و انتقال به عهده محکوم علیه است و از محل فروش پرداخت خواهد ش. طرفین می توانند ظرف یک هفته از تاریخ مزایده نسبت به نحوه انجام مزایده اعتراض نمایند که در این صورت تا رسیدگی به اعتراض از سوی دادگاه مورد مزایده به نام خریدار منتقل نخواهد شد. مشخصات ملک: یک قطعه آپارتمان وضعیت خاص طلق با کاربری مسکونی به پلاک ثبتی 2716 فرعی از 1616 اصلی مفروز و مجزا شده از 49 فرعی از اصلی مذکور قطعه 1 در طبقه  همکف و واقع در بخش 10 ناحیه  حوزه ثبت ملک رودکی تهران استان تهران به مساحت 60.28 متر مربع  به حدود: شمالا اول دیوار به دیوار قطعه سوم دوم در دوقسمت دیوار و پنجره است به نورگیر شرقا اول دیوار به دیوار 43 فرعی دوم درچهار قسمت دیوار و درب است به را پله و راهرو.جنوبا دیوار و پنجره است به حیاط غربادیوار به دیوار قطعه چهارم مشخصات منضمات ملک انباری قطعه 1 به مساحت 3.56 میتر به حدود اربعه شمالا دیوار به دیوار قطعه شوم شرقا دیوار به دیوار ملک 43 فرعی جنوبا دیوار اشتراکی با انبار مجاور غربا دیوار و درب است به محوطه مشخصات مالکیت مالکیت عبدالرضا  بارگاهی فرزند عیوض شماره شناسنامه 11 تاریخ 1360/05/01 صادره از شبانکاره دارای شماره ملی 6109897787 با جز سهم 6 از کل سهم 6 به عنوان مالک شش دانگ عرصه و اعیان با شماره مستند مالکیت  تاریخ 1401/12/23 موضوع سند مالکیت اصلی به شماره چاپی 257933 سری الف سال 01 با شماره دفتر الکترونیکی 140120301045067798 ثبت گردیده است با توجه به موقعیت و وضعیت ملک و با در نظر گرفتن سایر عوامل موثر بدون در نظرگرفتن هرگونه بدهی احتمالی به هریک از سازمانها  ارگانها  بانک  شهرداری و  و بدون در نظر گرفتن هرگونه منع معاملاتی و خلافی و بنا بر نظر کارشناس رسمی ارزش ششدانگ مشابه ساختمان موصوف به مبلغ 72.000.000.000ریال معادل هفت میلیارد و دویست میلیون تومان برآورد و اعلام نظر گردیده که این آپارتمان دارای پایانکار صورتمجلس تفکیکی و سند تک برگ تفکیکی می باشد که به میزان 4/375 دانگ  از شش دانگ به میزان محکوم به ونیم عشر دولتی  از طریق مزایده به فروش می رسد. درخشانی دادورز شعبه

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140368920002241967

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده یک واحد آپارتمان مسکونی به مساحت ۶۰.۲۸ متر مربع و انباری ۳.۵۶ متری در تهران.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.