مزایده 25 سهم مشاع از آپارتمان مسکونی پلاک ثبتی 4476/203139 واقع در تهران نو به جهت وصول مهریه.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

آگهی مزایده اموال غیرمنقول  (نوبت اول): موردمزایده:25سهم مشاع از100سهم مشاع از4 دانگ مشاع(به مبلغ 26/250/000/000ریال ) که ارزش سهم مورث محکوم علیه معادل 4 دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان آپارتمان پلاک ثبتی 203139 فرعی از 4476 اصلی به مساحت 103/47 مترمربع تعرفه شده فوق، به مبلغ 105،000،000،000 (یکصد و پنج میلیارد) ریال ازششدانگ مشاع پلاک ثبتی 4476/203139 واقع در بخش 07،  که ارزش قدرالسهم محکوم علیه آقای غلامرضا زیوری کامران به میزان 26/250/000/000ریال نشانی ملک، واقع در: تهران نو- خیابان شهید برادران تیموری- خیابان شهید سعید عبدالعظیمی- پلاک27 بابت مهریه محکوم لها خانم  نرگس زارعی به میزان67عددسکه تمام بهارآزادی   به موجب اجراییه  صادره از شعبه 260 مجتمع قضائی خانواده دو تهران آقای غلامرضا زیوری کامران محکوم علیه پرونده اجرائی 2 /040774 ج محکوم می باشد به پرداخت تعداد 67 عدد تمام سکه بهار آزادی و تعداد  از بابت مهریه وپرداخت هزینه دادرسی و به انضمام هزینه کارشناسی در حق محکوم لها خانم  نرگس زارعی و همچنین پرداخت نیم عشر دولتی در حق صندوق دولت که در این رابطه ملک  ششدانگ پلاک ثبتی 4476/203139 واقع در بخش 07،  نشانی ملک، واقع در: تهران نو- خیابان شهید برادران تیموری- خیابان شهید سعید عبدالعظیمی- پلاک27 که در حال حاضر توقیف گردید و پس از طی تشریفات قانونی و تکمیل پرونده مراتب به کارشناس محترم دادگستری جهت ارزیابی قیمت و موقعیت فوق الذکر ارجاع که پس از بازدید به شرح ذیل اظهارنظر نموده است. موضوع : ارزیابی پلاک ثبتی 4476/203139 در خصوص پرونده به شماره بایگانی 0400774 موضوع دعوی خانم نرگس زارعی به طرفیت آقای غلامرضا زیوری کامران مبنی بر مطالبه مهریه و ... و قرار صادره در مورد ارزیابی ششدانگ پلاک ثبتی 4476/203139 واقع در بخش 07،  نشانی ملک، واقع در: تهران نو- خیابان شهید برادران تیموری- خیابان شهید سعید عبدالعظیمی- پلاک27  حسب ابراز محکوم علیه، آپارتمان مورد نظر در اختیار مادر ایشان است و در آن سکونت دارند. 1- مدارک و مستندات موجود: (تایید صحت و اصالت آنها خارج از صلاحیت اینجانب است) به موجب رونوشت گزارش وضعیت ثبتی شماره 140585601043001084 مورخ 1405/01/29 (مضبوط در پرونده) یک قطعه آپارتمان مسکونی (وضعیت خاص طلق) با کاربری به پلاک ثبتی 203139 فرعی از 4476 اصلی، مفروز و مجزی شده از 45667 فرعی از اصلی مذکور قطعه یک در طبقه 1 و واقع در بخش 07 ناحیه 00 حوزه ثبت ملک پیروزی تهران به مساحت 103/47 (صد و سه متر و چهل و هفت دسیمترمربع) که 4/48 مترمربع آن بالکن است ، با حدود و ابعاد مندرج در آن. مشخصات مالکیت:-مالکیت محمدعلی زیوری کامران فرزند عزیز علی با شماره ملی 4031585837 با جزء سهم 4 از کل سهم 6 به عنوان مالک چهاردانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان ثبت گردیده است. - مالکیت فرنگ کربلائی اصغر فرزند یداله به شماره ملی 3871703001 با جزئ سهم 2 از کل 6 بعنوان مالک دو دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان ثبت گردیده است. محدودیت: یک مورد بازداشت دائم به موجب دستور شماره 140468990065004860 مورخ 1404/11/06 صادره از شعبه دوم اجرای احکام مدنی مجتمع قضائی خانواده 2 (ونک) تهران به نفع؟ برای مالکیت محمدعلی زیوری کامران بازداشت می باشد. 2- مشاهدات زمان بازدید:مورد کارشناسی پلاک ثبتی 203139 فرعی از 4476 اصلی به مساحت 103/47 مترمربع به نشانی مذکور است. که در زمان بازدید  و پیگیری های بعدی بدلیل عدم همکاری مالکین ساختمان، داخل ساختمان رویت نشده و حسب قرار صادره اخیر، صرفا بر اساس مدارک موجود و وضعیت ظاهری ملک برآورد گردیده است. قدمت بنای موجود در حدود 10 سال تخمین زده می شود. این آپارتمان در طبقه اول یک ساختمان 6 واقع است. نمای ساختمان ترکیب سنگ و چوب و آجر است و پنجره ها از نوع یو پی وی سی می باشد. عرصه ملک به مساحت حدود 210 متر در شمال گذر 20 متری موجود واقع شده و بنا در بخش شمالی آن احداث و بخش جنوبی حیاط است. طبقه همکف پارکینگ و طبقات اول تا پنجم هر کدام یک واحد و ساختمان جمعا دارای 5 آپارتمان است. به موجب مندرجات سامانه طرح تفصیلی شهرداری تهران عرصه ملک با شماره شناسایی 31817023 در زیرپهنه R122 واقع است. 3- حدود رسیدگی:این نظریه کارشناسی با فرض صحت و اصالت مدارک موجود و ابرازی، فارغ از احراز مالکیت و انتساب آن به اشخاص حقیقی و حقوقی، صرفنظر از هر گونه موانع احتمالی ثبتی و قانونی در انتقال عین و منافع ملک مورد کارشناسی و بر اساس مشخصات ثبتی عرصه و اعیان و حسب دستور صادره تنظیم گردیده است. چنانچه متعاقباً اسناد و مدارک جدیدی ارائه گردد و یا امکان بازدید از داخل ساختمان فراهم شود، حسب الامر مقام محترم قضایی گزارش کارشناسی قابل بازنگری است. 4- نظر کارشناسی:  با توجه به مشخصات مذکور و در نظرگرفتن عوامل موثر در قضیه، از جمله: موقعیت و مساحت آپارتمان و قدمت بنا و ... ، ارزش سهم مورث محکوم علیه معادل 4 دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان آپارتمان پلاک ثبتی 203139 فرعی از 4476 اصلی به مساحت 103/47 مترمربع تعرفه شده فوق، به مبلغ 105،000،000،000 (یکصد و پنج میلیارد) ریال برآورد و جهت آن اجرای احکام محترم اعلام می گردد.  موردمزایده:25سهم مشاع از100سهم مشاع از4 دانگ مشاع(به مبلغ 26/250/000/000ریال ) که ارزش سهم مورث محکوم علیه معادل 4 دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان آپارتمان پلاک ثبتی 203139 فرعی از 4476 اصلی به مساحت 103/47 مترمربع تعرفه شده فوق، به مبلغ 105،000،000،000 (یکصد و پنج میلیارد) ریال ازششدانگ مشاع پلاک ثبتی 4476/203139 واقع در بخش 07،  که ارزش قدرالسهم محکوم علیه آقای غلامرضا زیوری کامران به میزان 26/250/000/000ریال نشانی ملک، واقع در: تهران نو- خیابان شهید برادران تیموری- خیابان شهید سعید عبدالعظیمی- پلاک27 بابت مهریه محکوم لها خانم  نرگس زارعی به میزان67عددسکه تمام بهارآزادی با توجه به مراتب فوق و موقعیت محل و کاربری و مساحت و قدمت و جمیع جهات دیگر موثر در این رابطه ارزش .مورد نظر با امکانات و امتیازات ومشاعات و مشترکات بدون لحاظ نمودن دیون و بدهی های احتمالی بابت بدهی مالیاتی و عوارض شهرداری، بانک ها و تعهدات احتمالی به اشخاص حقوقی و حقیقی به مبلغ تعیین میگردد که مقرر گردید در ازای بخشی از محکوم به و هزینه های مربوطه و نیم عشر مربوطه در تاریخ 1405/06/07  از ساعت 8 الی 12 صبح به صورت الکترونیکی و در سامانه ستاد به نشانی WWW.SETADIRAN.IR ( سامانه تدارکات الکترونیکی دولت) در قسمت مزایده های حراج دستگاه های اجرایی و تحت عنوان مزایده های قوه قضاییه به شماره حراج 3005106418000037   شعبه  دوم  اجرای احکام از طریق مزایده به فروش می رسد. قیمت پایه از بهای ارزیابی شده شروع و به کسانی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نمایند فروخته خواهد شد. طالبین می توانند پنج روز قبل از مزایده از ساعت 10 الی 12 از .مورد بحث در آدرس اعلام شده (بامجوزدادگاه) بازدید و در وقت مقرر در جلسه مزایده در سامانه ستاد شرکت و پیشنهادهای خود را در سامانه ارائه نمایند. نحوه مزایده:       1. مزایده فوق الذکر از پایه کارشناسی شروع و کسی که بالاترین مبلغ را در سامانه پیشنهاد نماید برنده مزایده خواهد شد. 2. ده درصد مبلغ پیشنهادی به عنوان تضمین نقدی شرکت در مزایده به حسابی که توسط سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مشخص نموده است تسلیم نمایند والباقی آن ظرف مدت حداکثر یک ماه از تاریخ مزایده از برنده مزایده دربافت خواهد شد. ضمنا در انتهای مزایده و پس از تعیین برنده مبالغ تضمین سایر شرکت کنندگان ( به استثنای برنده) ظرف مدت یک روز کاری به حساب ایشان عودت داده خواهد شد 3. در صورت انصراف برنده ازمزایده و یا عدم پرداخت الباقی آن ظرف مدت حداکثر یک ماه از تاریخ برگزاری مزایده ده درصد واریز شده پس از کسر هزینه مزایده به نفع دولت ضبط و مزایده تجدید می گردد. 4. کلیه هزینه های نقل و انتقال مربوط به خریدار طبق تعرفه به عهده خریدار (برنده مزایده) می باشد. 5. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام و نحوه شرکت در مزایده های قوه قضاییه در سامانه ستاد به سربرگ آموزش -مستندات قوه قضاییه- در سایت ستاد مراجعه نموده و همچنین با شماره 1456 تماس حاصل و یا به دفتر اجرای احکام مجتمع قضایی خانواده دو تهران واقع در ولنجک بلوار دانشجو میدان یاسمن خیابان عدالت مراجعه نمایند. مدیر دفتر اجرای احکام مجتمع قضایی خانواده دو تهران.

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 8809982208300070

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده 25 سهم مشاع از آپارتمان مسکونی پلاک ثبتی 4476/203139 واقع در تهران نو به جهت وصول مهریه.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.