مزایده فروش آپارتمان مسکونی به مساحت 150.61 متر مربع در شهمیرزاد به جهت وصول محکوم به.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

آگهی مزایده اموال غیر  منقول اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان مهدیشهر درنظر دارد در پرونده کلاسه 0401045    له  خانم فریبا مسعودی  زیارتی  علیه  آقای غلامرضا  معلمی  شش دانگ پلاک ثبتی  1273 فرعی از 2382 اصلی واقع در شهمیرزاد  را  با قیمت پایه 000/000/000/90 ریال به جهت  وصول محکوم به  از طریق مزایده به فروش برساند. وضعیت ثبتی : قاضی محترم شعبه اجرای احکام مدنی شهرستان مهدی شهر سلام علیکم احتراماً عطف به نامه شماره 140549990002900811 شماره بایگانی 0401045 مورخ 1405/05/03 وضعیت ثبتی پلاک 1273 فرعی از 2382 اصلی بخش 04 ناحیه 00 به شرح ذیل اعلام می گردد. مشخصات ملک : شش دانگ یک دستگاه آپارتمان مسکونی به پلاک ثبتی 1273 فرعی از 2382 اصلی ، مفروز و مجزا شده از536 فرعی از اصلی مذکور ، قطعه اول واقع در بخش 04 ناحیه 00 حوزه ثبت ملک مهدی شهر استان سمنان به مساحت 150.61 متر مربع واقع در همکف که (92 / 4) چهار متر و نود ودو دسیمتر مربع آن بالکن مسقف است . به حدود: شمالا: دیوار و پنجره است بطول (13 / 3 ) سه متر و سیزده سانتیمتر به فضای سبز شرقا: در پنج قسمت، که قسمتهای دوم و چهارم آن شمالی ، قسمت سوم آن غربی ، است . اول دیواریست بطول (00 / 4 ) چهار متر به راه پله و آسانسور مشاعی دوم درب و دیوار است بطول (65 / 3 ) سه متر و شصت وپنج سانتیمتر به راه پله و آسانسور مشاعی سوم دیواریست بطول (00 / 4 ) چهار متر به راه پله و آسانسور مشاعی چهارم دیوار و پنجره است بطول (22 / 3 ) سه متر و بیست ودو سانتیمتر به فضای سبز پنجم دیواریست بطول (52 / 16 ) شانزده متر و پنجاه ودو سانتیمتر به ملک مجاور قطعه 22 جنوبا: در سه قسمت، اول دیوار ولبه بالکن بطول (20 / 1 ) یک متر و بیست سانتیمتر به فضای بالای رمپ دوم دیوار و پنجره است بطول (80 / 2 ) دو متر و هشتاد سانتیمتر به فضای بالای رمپ سوم دیوار و پنجره است بطول (00 / 6 ) شش متر به فضای حیاط مشاعی غربا: دیواریست بطول (52 / 16 ) شانزده متر و پنجاه ودو سانتیمتر به ملک مجاور قطعه 20 مشخصات منضمات ملک: پارکینگ قطعه 1 به مساحت 10.34 واقع در طبقه -1 به حدود اربعه: شمالا: خط فرضی به محوطه مشاعی است بطول (70 / 4 ) چهار متر و هفتاد سانتیمتر شرقا: خط فرضی به محوطه مشاعی است بطول (20 / 2 ) دو متر و بیست سانتیمتر جنوبا: خط فرضی به محوطه مشاعی است بطول (70 / 4 ) چهار متر و هفتاد سانتیمتر غربا: خط فرضی به محوطه مشاعی است بطول (20 / 2 ) دو متر و بیست سانتیمتر . حقوق ارتفاقی ملک: حقوق ارتفاقی این ملک با توضیحات طبق قانون تملک آپارتمان ها و آیین نامه اجرایی آن می باشد مشخصات مالکیت: غلامرضا معلمی فرزند علی اصغر شماره شناسنامه 16 تاریخ تولد 1346/02/20 صادره از مهدی شهر دارای شماره ملی 5309867831 مالک شش دانگ عرصه و اعیان باسند مالکیت اصلی بشماره چاپی 295841 سری ب سال 98 با شماره دفتر الکترونیکی 139920329014001990 ثبت وصادر گردیده است. محدودیت : ضمناً بموجب دستور شماره 140449990008918433 مورخ 1404/12/25 صادره از شعبه اجرای احکام مدنی شهرستان مهدیشهردر قبال 100عدد سکه تمام بهار آزادی مقوم به مبلغ 194/950/000/000 ریال درحق خانم فریبامسعودی زیارتی فرزند منوچهر برای مالکیت غلامرضا معلمی شش دانگ بازداشت گردیده است . نظریه کارشناسی : احتراماً ، در اجرای امر کارشناسی  پرونده شماره 140449920001060853 کلاسه 0401045  موضوع ارزیابی ششدانگ واحد مسکونی اپارتمانی تحت پلاک ثبتی شماره 1273 فرعی از 2382 اصلی واقع در شهرستان مهدیشهر (شهمیرزاد  شهرک کلاهدوز  خیابان ایثار  طبقه اول  واحد 1) بازدید و پس از بررسی  نظریه کارشناسی به شرح ذیل تقدیم میگردد. نظریه کارشناسی: واحد موردنظر به صورت یک واحد اپارتمان در طبقه اول با کاربری مسکونی ، سازه مسلح  و نمای سنگ ، بام ایزوگام ، کابینت و ابگرمکن و به مساحت 150،61  متر مربع با اسانسور و انشعابات اب و برق و گاز شهری میباشد. بهای کارشناسی ششدانگ پلاک موردنظر با توجه به متراژ ، موقعیت ، کاربری و کلیه شرایط به مبلغ کل (نود  میلیارد ریال) تعیین میگردد . سایر توضیحات مورد مزایده:  زمان برگزاری مزایده: 19/05/1405 مورخ  از ساعت 08:00  الی 12:00  نام شعبه برگزارکننده مزایده: واحد اجرای احکام مدنی مهدی شهر سمنان توضیحات تکمیلی توضیحات و اطلاعات کامل درباره مال مورد مزایده به پیوست قابل مشاهده است. مزایده مذکور تنها به صورت الکترونیکی و در سامانه ستاد به نشانی IR.SETADIRAN.WWW) سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در قسمت مزایدههای حراج دستگاههای اجرایی و تحت عنوان مزایدههای قوه قضائیه برگزار میشود. مزایده از قیمت پایه شروع شده و مال به شخصی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد. ضمناً جهت شرکت در فرایند مزایده واریز %10  درصد مبلغ پایه از طریق سامانه مذکور الزامی است. لازم به ذکر است در انتهای مزایده و پس از تعیین برنده، مبالغ تضمین سایر شرکت کنندگان(به استثنای برنده) ظرف مدت یک روز کاری به حساب ایشان عودت داده خواهد شد. همچنین برنده مزایده مکلف است حداکثر ظرف 30  روز از زمان برگزاری مزایده نسبت به پرداخت باقیمانده ارزش معامله اقدام نماید. در غیر این صورت %10  درصد اولیه به نفع دولت ضبط می گردد. متقاضیان در صورت تمایل برای بازدید مال میتوانند پنج روز قبل از زمان برگزاری مزایده به واحد برگزار کننده مزایده به آدرس استان سمنان شهرستان مهدیشهر شهرک گلها بلوار توحید خیابان کتاب دادگستری مهدیشهر مراجعه نمایند. متقاضیان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام و نحوه شرکت در مزایدههای قوه قضائیه در سامانه ستاد به سربرگ آموزش (مستندات مزایدههای قوه قضائیه) در سایت ستاد مراجعه نموده و همچنین با شماره 1456 تماس حاصل نمایند. مدیر اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان مهدیشهر    بهزاد پناهنده  

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140449920001060853

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش آپارتمان مسکونی به مساحت 150.61 متر مربع در شهمیرزاد به جهت وصول محکوم به.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.