مزایده اموال توقیفی پرونده اجرایی شعبه27 اصفهان جهت فروش پلاک ثبتی 1 فرعی از 1419 اصلی بخش5 اصفهان.
موضوع آگهی:
اقتصاد مقاومتی در سایه وحدت ملی و امنیت ملی اجرای احکام مدنی شعبه27 اصفهان در نظر دارد جلسه مزایده ای درخصوص پرونده اجرایی کلاسه 0500359له سمیه مرادیان سیچانی محکوم علیه: زهره جعفری اشکاوندی - زهرا جعفری اشکاوندی مبنی بر مطالبه محکوم به و هزینه های اجرایی وحق الاجرای دولتی جهت فروش اموال توقیفی پلاک ثبتی 1 فرعی از 1419اصلی بخش5 اصفهان به مبلغ پایه 155/000/000/000 ریال موضوع مالکیت که در تصرف مالکانه بامشخصات مندرج در نظریه کارشناسی که ذیلا درج شده است و توسط کارشناس رسمی دادگستری به شرح ذیل ارزیابی و ابلاغ شده و نظریه مصون از تعرض طرفین واقع گردیده است است در تاریخ 1405/05/25از ساعت 800 الی 1200 صبح با اعمال 3 دقیقه تمدید زمان مزایده در صورت ارسال پیشنهاد راس ساعت 12 به صورت غیر حضوری در سامانه ستاد به نشانی www.setadiran.ir ( سامانه تدارکات الکترونیکی دولت)در قسمت مزایده های حراج دستگاه های اجرایی و تحت عنوان مزایده های قوه قضائیه به فروش می رسد.قیمت پایه ازبهای ارزیابی شده شروع و به کسانی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نمایندفروخته خواهد شد،دراجرای قانون بودجه1402 اشخاص(محکوم له وشریک ملک مشاعی نیزمشمول پرداخت 10 درصد می شوند)برای شرکت درمزایده وارائه پیشنهادقیمت بایدده درصد قیمت کارشناسی مال که همان مبلغ پایه مزایده می باشدرابه عنوان تضمین نقدی شرکت درمزایده،به حسابی که توسط سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد)مشخص شده است تسلیم نمایندوپس ازانجام مزایده برنده مکلف است حداکثرتا یک ماه از تاریخ مزایده نسبت به پرداخت باقیمانده ثمن در سامانه اقدام نمایددرغیراین صورت 10 درصداولیه به نفع دولت ضبط ومزایده تجدیدخواهد شد متقاضیان در صورت تمایل به بازدید مال می توانند پنج روز قبل از موعد مزایده به این اجرا مراجعه تا ترتیب بازدید آنان داده شود، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام و نحوه شرکت در مزایده های قوه قضاییه در سامانه ستاد به سربرگ آموزش (مستندات مزایده های قوه قضاییه)در سایت ستاد مراجعه نموده و همچنین با شماره 1456 تماس حاصل نمایند. پرداخت کارمزد مزایده - تعرفه سامانه ستاد- بر عهده خریدار می باشد.طرفین پرونده جهت اطلاع ازنتیجه مزایده در وقت مقرر به سامانه ستاد مراجعه نمایند در صورت نبودن خریدار در مزایده و تمایل محکوم له به تملک موضوع مزایده مراتب به صورت لایحه تا روز مزایده به شعبه اجرای مربوطه اعلام گردد در غیر اینصورت ارسال لایحه بعد از مزایده ترتیب اثر ندارد و در مقابل مالک نیز از تاریخ مزایده وفق ماده 144 قانون اجرا ی احکام مدنی می تواند ظرف 2 ماه بدهی و هزینه ها را پرداخت و مانع از انتقال سند به محکوم له گردد به نام خدا ریاست محترم شعبه بیست و هفتم اجرای احکام مدنی شهرستان اصفهان باسلام احتراماً، عطف به ابلاغیه شماره 140509100015121145 مورخ 1405/3/10 و شماره پرونده 140409920008780451 و پرونده شماره بایگانی 0500359 موضوع دعوی خانم سمیه مرادیان سیچانی با وکالت خانم فاطمه موسوی به طرفیت خانمها زهره و زهرا جعفری اشکاوندی مبنی بر دستور فروش ملک مشاع به استحضار میرساند بدوا پرونده در دفتر اجرای احکام مطالعه گردید . قرارکارشناسی : ارزیابی پلاک ثبتی شماره 1 فرعی از 1419 اصلی بخش 5 اصفهان به نشانی اصفهان جلفا کوچه شهیدان طیاره بن بست 34 ایروان پلاک 11 .( کد پستی 8175819391 ) در تاریخ 1405/3/13 به اتفاق و راهنمائی خانم وکیل محترم مذکور به نشانی فوق مراجعه و بازدید به عمل آورده ملک با اصل سند رسمی تک برگی ارائه شده توسط ایشان مطابقت گردید . مشخصات سند رسمی مالکیت : شماره چاپی 550231 با شناسه یکتا 140420302024010755 میزان مالکیت یک ممیز هفتاد و پنج صدم دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان در مالکیت خانم سمیه مرادیان سیچانی - عرصه و اعیان خانه ( طلق) شماره یک فرعی از 1419 اصلی بخش پنج حوزه ثبت ملک جنوب اصفهان به مساحت 147.5( یکصدو چهل و هفت و نیم ) مترمربع . مشخصات ساختمانی موجود : ملک دارای حدود 110 متر مربع ساختمان با قدمت بالای پنجاه سال با در ورودی آدم رو دولنگه آهنی دیوارو پی های آجری و خشت و گلی طاق و چشمه ای با نمای ساختمان گچ کاری که در قسمتهائی فرو ریخته و در های قدیمی چوبی شیشه خور و آنچه از شیشه درها از داخل اتاقها مشخص بود پوشش بدنه های داخلی سفیدکاری گچی و کف سازی موزائیک و سیمانی دارای سه اتاق متصل به یکدیگر با تاقچه و رف و یک قسمت انتهای حیاط به صورت آشپزخانه با کف موزائیک و بدنه قسمتی کاشی کاری فاقد کابینت با آبگرمکن بشکه ای و توالت در حیاط با حیاط کفسازی سیمانی و نمای دیوارحیاط آجر نما پنج سانتیمتری و اشتراکات آب و فاضلاب و برق و گاز و سیستم گرمایش بخاری گازی است . با توجه به موارد فوق و محل و موقعیت و نوع بنا و اینکه ارزش ساختمان ملک نسبت به ارزش عرصه چندان قابل توجه نمیباشد ارزش پایه عرصه و اعیان ششدانگ ملک موصوف مبلغ 155.000.000.000ریال برابر پانزده میلیارد و پانصد میلیون تومان تعیین و اعلام میگردد. با احترام مجدد- عبدالحسین میرمیران 1405/3/17
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140409920008780451
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده اموال توقیفی پرونده اجرایی شعبه27 اصفهان جهت فروش پلاک ثبتی 1 فرعی از 1419 اصلی بخش5 اصفهان.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



