مزایده فروش ملک مشاعی واقع در تهران، خزانه بخارائی، بین فلکه سوم و چهارم، کوچه ولی بهرامی، پلاک 19، طبقه دوم.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

                                                                              بسمه تعالی   مزایده نوبت اول   فروش  دستور به فروش ملک  ششدانگ  پلاک ثبتی شماره  241 فرعی از 4770 اصلی بخش شش تهران  طبقه دوم  در کلاسه بایگانی 0402461   شعبه اول اجرا ی احکام مدنی مجتمع قضایی بعثت مزایده   به ادرس تهران تهران  خزانه بخارائی  بین فلکه سوم و چهارم  کوچه ولی بهرامی  پلاک 19 خواهان آقای محمدرضا اکبرنژاد فرزند عسگر به شماره ملی 0074477269 ت ت  1363/01/22 به نشانی استان تهران  شهرستان تهران  تهران  خزانه بخارایی بین فلکه 3 و 4 اصلی کوچه ولی بهرامی پ 19 خواندگان 1 خانم اکرم اکبرنژاد فرزند عسگر به نشانی استان اصفهان  شهرستان اصفهان  شهر اصفهان  خ چهارباغ بالا مجتمع تجاری اوسان ط همکف واحد 46 2 خانم ملیحه اکبرنژاد فرزند عسکر به نشانی استان تهران  شهرستان تهران  تهران  خزانه بخارایی خ محقق کوچه طالبی پ2 زنگ 1 3 آقای مهدی اکبرنژاد فرزند عسگر به نشانی استان تهران  شهرستان تهران  تهران  بلواردستواره شهرک بهشتی  کوچه نوری پلاک 20 واحد 7 خواسته دستور فروش ملک مشاع گردشکار بتاریخ مقرر در وقت رسیدگی جلسه شعبه 176 دادگاه عمومی حقوقی تهران به تصدی اینجانب امضاء کننده ذیل تشکیل است پرونده فوق تحت نظر است دادگاه با توجه به اوراق و محتویات پرونده ختم رسیدگی را اعلام و مبادرت به صدور رای می نماید   رای دادگاه در خصوص دادخواست آقای محمدرضا اکبرنژاد فرزند عسگر به طرفیت خواندگان 1 ملیحه اکبرنژاد 2 اکرم اکبرنژاد 3 مهدی اکبرنژاد همگی فرزندان عسگر به خواسته دستور فروش ملک مشاع به پلاک ثبتی 241 فرعی از 4770 اصلی بخش شش تهران به ادرس تهران  خزانه بخارائی  بین فلکه سه و چهار کوچه ولی  بهرامی پلاک 19  طبقه دوم  خواهان در توضیح خواسته خویش اظهار داشت با خواندگان محترم مالک مشاعی می باشند با توجه به اینکه به موجب رای عدم افراز شماره 140485601042004424  مورخه 1404/2/27 صادره از اداره ثبت اسناد و املاک مولوی تهران عدم امکان افراز پلاک ثبتی فوق الذکر احراز گردیده و مالکین مشاعی توافق بر فروش آپارتمان موصوف ندارند به شرح ستون خواسته تقاضای محکومیت خوانده را دارد ، دادگاه در خصوص تقاضای خواهان دائر بر فروش ملک پلاک ثبتی شماره صدرالذکر به لحاظ عدم قابلیت افراز با احراز مالکیت طرفین و ملک مذکور و قابل افراز نبودن ملک به موجب تصمیم شماره 140485601042004424  مورخه 1404/2/27 اداره ثبت اسناد و املاک مولوی تهران نظر به اینکه درخواست خواهان ها منطبق با موازین قانونی بوده و خوانده در قبال درخواست مطروحه ایراد و دفاع موثری به عمل نیاورده است لذا با پذیرش تقاضا به استناد ماده 4 افراز و فروش املاک مشاع دستور به فروش ملک پلاک ثبتی شماره 6890241 فرعی از 4770 اصلی بخش شش تهران به ادرس تهران ، خزانه بخارائی ، بین فلکه سوم و چهارم ، کوچه ولی بهرامی ، پلاک 19 ، طبقه دوم از طریق مزایده و تقسیم بهای آن بین شرکاء ملک صادر و اعلام می گردد. رای صادره حضوری محسوب و ظرف بیست روز پس از ابلاغ قابل اعتراض در دادگاه محترم تجدیدنظر استان تهران می باشد. تاریخ کارشناسی  1405/03/02 ریاست محترم شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری مجتمع قضایی بعثت تهران   با سلام واحترام عطف به ابلاغ  صادره به شماره 14058100004990243  مورخ 1404.12.07 د در خصوص پرونده به شماره بایگانی 0402461    باستحضار می رسانم اینجانبان      محمد عسکری و هوشنگ مرادی  و  فریدون کشاورز هدایتی  و  بعنوان هیات کارشناسی  در معیت احد از طرفین اقدام به بازدید و معاینه محلی از محل وقوع ملک  نموده ونتیجه بشرح زیر تقدیم وایفاد می گردد   محل وقوع ملک  تهران خیابان خزانه بخارائی  بین فلکه سوم وچهارم کوچه بهرامی پلاک 19   وضعیت ثبتی  برابر اسناد ومدارک ثبتی  که صحت وسقم آنها  در صلاحیت مقتم محترم قضائی می باشد ، ومستفاد از  وضعیت ثبتی صادره از اداره ثبت مربوطه  شماره 140485601042010708  مورخ 1404.05.08  ششدانگ یک قطعه زمین بمساحت  70 متر مربع قطعه 214 تفکیکی به شماره 241 فرعی  از 4770  اصلی  مفروز از پلاک 4 فرعی  ذیل  ثبت  31259    صفحه  5    در دفتر 249    بنام دوشیزه  سهیلا جلایر ثبت وصادر گردیده  وسپس برابر سند قطعی 36384 -49.09.28 دفتر 44 تهران به آقای عسگر اکبر نژاد منتقل و نامبرده برابر دادنامه حصر وراثت شماره 472  83.10.14 شعبه 188 دادگاه عمومی حقوقی تهران  وگواهی واریز مالیات بر ارث    181.41762  مورخ 87.12.10  ، فوت نموده که وراثت حین الفوت وی عباتند از  1 اکرم  2  زهرا  3 افسانه  4  شهناز  5  رحمن  6  ملیحه  7  محمدرضا  8  مهدی همگی فرزندان    و 9-خانم کشور طاهری  همسرمتوفی و نسبت به دو دانگ مشاع از ششدانگ یک قطعه زمین بانضمام ثمنیه اعیانی  به ساحت 70 متر مربع  بموجب وصیت به خانم کشور طاهری منتقل  و برای اولاد ذکور  میزان دو سهم مشاع ازاز 11 سهم ششدانگ  باستثناء ثمن اعیانی و برای اولاد اناث یک سهم مشاع از 11 سهم ششدانگ اسناد مالکیت موروثی ثبت وصادر گردیده است  سپس تعدادی از وراث به نامهای کشور طاهری    زهرا،افسانه  شهناز  و رحمن شهرت همگی اکبر نژاد  برابر اسناد قطعی 17632  1388.09.24  و 17900  1388.12.12  دفترخانه 360 تهران سهمی خود را به میزان 21 سهم مشاع ار 33 سهم ششدانگ  به محمد رضا اکبر نژاد منتقل  که مالکیت محمد رضا اکبر  نژاد بشناسنامه 679  و شماره ملی 00744778269  به میزان  25      سهم مشاع از 33 سهم عرصه واعیان ششدانگ بانضمام بهای ثمنیه 8 سهم دیگر ثبت گردیده است   وضعیت موجود  محل متنازع فیه واقع در یک خیابان 6 متری که شامل سه طبقه ساختمان که در شمال زمین صدر الاشعار ساخته شده  یک طبقه همکف و دو طبقه فوقانی  و حیاط  با قدمت بیش از 55 سال  دارای انشعابات برق و آ و گاز منصوبه  ،نمای ساختمان سیمانی  پنجره های فلزی  کف اتاق ها و راهروها موکت  کابینت فلزی مستعمل  درب ها چوبی مستعمل  سیستم گرمایش پکیج و بخاری گازی و سیستم سرمایش کولر آبی  وبرابر مدارک ابرازی و گواهئ وضعیت خلاف ساختمان  و گواهی  پایان کار ساختمان  به شماره  162059021  مورخ  1388.08.12  مساحت زمین پس از اصلاحی 69.75  متر مربع می گردد   نتیجه کارشناسی وارزیابی برابر بررسی های  بعمل آمده  معاینه محلی ووضعیت ثبتی و با توجه به موقعیت وقیمت محلی  پس از بررسی های مقتضی وفازغ از تشخیص صحت واصالت  اسناد ومدارک ابرازی واطلاع از وضعیت ثبتی  شهرداری موارد بازداشتی واگذاری بغیر اعم از عادی  وکالت صلح هبه وغیره وهرگونه بدهی به اشخاص حقیقی وحقوقی  وجود معارض وموانع قانونی  روابط فیمابین مالک  ساکن ومتقاضی ومستند به بازدید محل ومدارک ابرازی ومقایسه با سایر املاک مشابه  موقعیت مکانی وزمانی ملک ورعایت جمیع جهات موثر در ارزیابی  ارزش ششدانگ یک قطعه زمین  بابنای  احداثی به پلاک ثبتی  241  فرعی  از    4770  اصلی    بانضمام تمامی منضمات شرعی و عرفی وقانونی آن به مبلغ بالغ بر 69500000000(  شصت ونه میلیاردو پانصد میلیون ریال  معادل شش میلیارد و نهصد و پنجاه  میلیون تومان تمام  بر آورد وپیشنهاد می گردد حالیه مقررگردیده حالیه مقررگردیده  ملک صدرالذکر در تاریخ  1405/06/21  برابر با  شنبه    از ساعت8 صبح  لغایت 12 ظهر  از طریق  مزایده از طریق سامانه setadiran    مزایده بفروش برسد. مزایده از قیمت پایه کارشناسی مبلغ   69500000000(  شصت ونه میلیاردو پانصد میلیون ریال  ) معادل شش میلیارد و نهصد و پنجاه  میلیون تومان تمام ارزیابی شروع و به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته می شود . مبلغ ده درصد از ثمن فروش نقدا"فی المجلس از خریدار اخذ و الباقی ثمن می بایست ظرف یکماه از سوی خریدار به این اجرا تودیع گردد در صورت عدم پرداخت الباقی ثمن مزایده تجدید و مبلغ ده درصد ثمن پرداخت شده پس از کسر هزینه های اجرایی بنفع صندوق دولت ضبط خواهد شد . کلیه علاقمندان جهت شرکت در مزایده می توانند 5 روز قبل از مزایده به محل اجرای احکام مدنی مجتمع قضائی بعثت تهران مراجعه تا زمینه بازدید آنان ازملک موصوف فراهم گردد . ضمنا مزایده تا ساعت 18 میباشد   مزایده از طریق سامانه setadiran    مزایده بفروش می رسد مزایده تا ساعت 18 تمدید میگردد  

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140468920004804730

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش ملک مشاعی واقع در تهران، خزانه بخارائی، بین فلکه سوم و چهارم، کوچه ولی بهرامی، پلاک 19، طبقه دوم.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.