مزایده آپارتمان مسکونی، پارکینگ و انباری در تهران.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

برگ آگهی مزایده اموال غیر منقول نوبت اول                                                                  در راستای اجرای مفاد نیابت اعطایی به کلاسه مربوط به پرونده اجرائیه به شماره کلاسه 0300492  مورخ 1403/09/24 صادره از دادگستری شهرستان زنجان،  محکوم له اقای مجید خانی فرزند محمود و علیه اقای محمد حسین اتشبار بیرامی که محکوم علیه محکوم است به پرداخت به پرداخت  مبلغ  12/500/000/000 ریال درحق محکوم له و پرداخت نیم عشر اجرایی در حق صندوق دولت و درخصوص پرونده شعبه سوم اجرای احکام مدنی مبلغ 12.500.000.000 ریال محکوم به و  نیم‌عشر 625.000.000 ریال درخصوص بایگانی 0401812 محکوم له آقای جواد بیات به طرفیت آقای محمد حسین آتشبار  ، حسب معرفی شخص ثالث آقای حسن آتشبار بیرامی نسبت به توقیف پلاک ثبتی9458 فرعی از  4418 اصلی بخش 7 حوزه ثبت ملک خاوران اقدام و  متعاقب آن ارجاع امر به کارشناس صورت گرفته و بشرح ذیل ارزیابی و توصیف اجمالی گردیده است: در موقعیت تهران، خیابان خاوران، خیابان ذوالفقاری جنوبی (اتابک)، خیابان ابراهیمی، خیابان سجادی، نبش کوچه گودرزی پلاک 3 طبقه دوم واحد 2.   مشخصات ثبتی: -- حسب پاسخ استعلام از اداره ثبت حوزه ثبت خاوران با شماره نامه 140385601054029312 مورخ 1403/11/05 مورد کارشناسی یک قطعه آپارتمان مسکونی نوع ملک طلق به پلاک ثبتی 9458 فرعی از 4418 اصلی مفروز و مجزی شده از 9093 فرعی از اصلی مذکور قطعه 4 در طبقه 2 واقع در بخش 7 حوزه ثبت خاوران تهران به مساحت 112.28 مترمربع که 1.44 مترمربع آن بالکن، به انضمام پارکینگ قطعه 1 به مساحت 10.8 مترمربع و انباری  قطعه 2 به مساحت 2.27 مترمربع هر دو واقع در طبقه همکف می‌باشد. مالکیت شش دانگ عرصه و اعیان با شماره مستند مالکیت 14130 مورخ 1397/06/10 دفترخانه اسناد رسمی شماره 1232 شهر تهران موضوع سند مالکیت اصلی به شماره چاپی 054033 سری الف سال 1397 با شماره دفتر الکترونیک 139720301054025962 به نام حسن آتشبار بیرامی ثبت گردیده است.محدودیت: یک مورد بازداشت دائم به موجب دستور شماره 140311990006777319 مورخ 1403/09/13 صادر شده از اجرای احکام شعبه 3 دادگاه عمومی حقوقی شهرستان زنجان به میزان شش دانگ عرصه و اعیان به مبلغ 13.500.000.000 برای مالکیت حسن آتشباری بیرامی با سهام بازداشتی 6 سهم از 6 سهم می‌باشد.-- همچنین مطابق با مندرجات ظهر سند تک برگ ارائه شده از سوی مالک، عرصه ملک به مساحت 158.47 مترمربع بوده که مطابق صورت‌مجلس تفکیکی با شماره رایانه 13932040154000045 مورخ 1393/01/24 اجرای مقررات گردیده است.  مشاهدات میدانی: مورد کارشناسی در یک مجتمع آپارتمانی 5 طبقه با اسکلت فلزی و قدمت حدود 12 سال شامل طبقات همکف با کاربری پارکینگ و انباری و مغازه و طبقات اول تا چهارم با کاربری هر طبقه یک واحد مسکونی واقع گردیده‌است. ساختمان مجتمع در نبش شمالشرقی تقاطع خیاباهای سجادی و گودرزی واقع گردیده و از سه جهت شرق، جنوب و غرب دارای بازشو و امکان نورگیری می‌باشد. نمای آن از ترکیب سنگ تراورتن کرم‌رنگ و آجر به رنگ اخرا اجرا گردیده است. درب ورودی پارکینگ کرکره‌ای برقی بوده و درب ورودی به راه‌پله از جنس فلز و مجهز به اف‌اف تصویری می‌باشد. پله‌‌ها و کف پاگردهای راه‌پله با سنگ پوشش داده شده و دیوارهای راه‌پله تا زیر سقف کاشی‌کاری گردیده و در آن نرده فلزی نصب گردیده‌است. ساختمان دارای یک دستگاه آسانسور با درب لولایی و بدنه داخلی از جنس فورمیکا بوده که از طبقه همکف تا طبقه چهارم امتداد دارد.درب ورودی آپارتمان از نوع ضدسرقت و دربهای داخلی از جنس اچ‌دی‌اف و پنجره‌ها از جنس فلز نصب گردیده‌اند. کف آپارتمان با سرامیک و دیوارهای آن با کاغذ‌ دیواری و رنگ پوشش داده شده و ابزار گچی ساده و جلوپرده‌ای بر روی سقف اجرا گردیده‌است. آپارتمان مورد کارشناسی دارای دو اتاق خواب، هر دو دارای کمد دیواری، سالن و آشپزخانه اوپن و سرویس بهداشتی ایرانی و حمام به همراه سرویس بهداشتی فرنگی می‌باشد. دیوارهای آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام کاشی‌کاری گردیده‌اند. گرمایش آپارتمان توسط پکیج گازسوز منصوب در بالکن و سرمایش آن از طریق کولر آبی مستقر در بام به همراه یک دستگاه اسپلیت تامین می‌گردد. مورد کارشناسی دارای انشعاب آب و برق تک‌فاز و گاز اختصاصی و قدر السهم از انشعاب برق سه فاز اشتراکی می‌باشد. حدود رسیدگی:این نظریه کارشناسی محدود به قرار صادر شده و بر اساس مدارک و مستندات مضبوط در پرونده، تا تاریخ تحریر این نظریه تهیه گردیده‌است و در صورت هرگونه تغییر شرایط و ارائه مدارک و مستندات جدید، این نظریه با دستور و صلاحدید مرجع محترم قضائی، قابل بررسی مجدد خواهد ‌بود. بدیهی است مسؤولیت صحت، اعتبار و اصالت مدارک و مستندات، بر عهده ارائه دهنده آنها بوده و با توجه به محدودیت صلاحیت کارشناس، مسؤولیتی ناشی از هرگونه جعل، مخدوش بودن یا مغایرت تصاویر و مدارک ابرازی با نسخ اصلی آنها، متوجه کارشناس نمی‌باشد.5) نظریه کارشناسی:بر اساس مشاهدات بازدید میدانی و در نظر گرفتن مساحت و موقعیت مکانی و کمیت و کیفیت و قدمت بنای احداثی و فارغ از هرگونه بدهی احتمالی به اشخاص حقیقی و حقوقی و بانکها، ارزش 6 دانگ عرصه و اعیان و قدرالسهم از مشاعات، با احتساب امتیازات و انشعابات و اشتراکات، پلاک ثبتی 9458 فرعی از 4418 اصلی مفروز و مجزی شده از 9093 فرعی از اصلی مذکور قطعه 4 در طبقه 2 واقع در بخش 7 حوزه ثبت خاوران تهران به مساحت 112.28 مترمربع به انضمام پارکینگ شماره 1 به مساحت 10.8 مترمربع و انباری شماره 2 به مساحت 2.27 مترمربع، مبلغ 73.000.000.000 ریال برابر با هفت میلیارد و سیصد میلیون تومان برآورد و اعلام می‌گردد.در راستای اجرای ماده138قانون اجرای احکام مدنی مشخص گردد ملک مسکونی ودارای مستاجر نمی باشد و به گفته عروس آقای حسن آتشبار، این ملک را آقای حسن آتشبار در اختیار پسرش آقای محمدحسین آتشبار گذاشته است  لذا مقرر گردید جمعا میزان 2/166  دانگ  (دو دانگ و یکصد و شصت و شش هزارم دانگ) از شش دانگ عرصه و اعیان  به مبلغ 26/357/425/000ریال بابت محکوم به و نیم عشر دولتی که (12.500.000.000 ریال شعبه سوم اجرای احکام مدنی با نیم‌عشر 625.000.000 ریال درخصوص بایگانی 0401812، شعبه سوم اجرای احکام مدنی در خصوص بایگانی 0303825 مبلغ 11.255.000.000 ریال، شعبه سوم اجرای احکام مدنی با نیم‌عشر 562.750.000 ریال + 70.000.000 ریال هزینه کارشناسی این اجرا، شعبه دوم اجرای احکام مدنی صرفاً خسارت تاخیر تادیه معادل 1.300.000.000 ریال + 44.675.000 ریال هزینه خدمات الکترونیک قضائی )  روز دوشنبه مورخ 1405/05/19 ازساعت8 تا 12 با شماره مزایده:3005106302000098 و شماره مال:3105106302000100 از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی https:\\setadiran.ir زیر سامانه مزایده های قوه قضائیه برگزار میگردد.مزایده از قیمت پایه کارشناسی شروع و به هرکسی که بالاترین نرخ پیشنهادی را ارائه نماید فروخته خواهدشد. ده درصد مورد پیشنهادی فی المجلس نقداً از خریدار دریافت می گردد و الباقی ثمن پیشنهادی ظرف مدت یک ماه از تاریخ مزایده باید از طرف خریدار به حساب دادگستری واریز گردد در غیراینصورت ده درصد دریافتی روز مزایده به نفع دولت ضبط و مزایده برای یک بار دیگر تجدید خواهد گردید.ضمناً لازم به ذکر است این اجراء هیچگونه مسئولیتی در قبال تخلیه و تحویل مال توقیفی ندارد و محکوم له نیز میتواند مثل سایرین در مزایده شرکت نماید(ماده 127 ق.ا.ا.م) و این اجراء پس از کسب دستور تملیک از مرجع محترم معطی نیابت نسبت به انتقال سند به نام خریدار اقدام خواهد نمود. درصورتی که پیشنهاد قیمت در 60ثانیه انتهای زمان مزایده ثبت شود ،سامانه بصورت خودکار180ثانیه زمان مزایده را تمدید می نماید .تکرار این امر تا ساعت 18 امکان پذیراست.

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140311920000425451

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده آپارتمان مسکونی، پارکینگ و انباری در تهران.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.