مزایده آپارتمان واقع در شهران تهران به دلیل استرداد اموال منقول.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

به نام خدا مزایده ششدانگ عرصه و اعیان یک واحد آپارتمان  به پلاک  ثبتی 7925 فرعی از 1322 اصلی  واقع در بخش 10 واقع درتهران  بنشانی شهران خیابان آقا خیابانی کوچه ششم پلاک 18 طبقه اول واحد یک به مساحت  92 /118 مترمربع  محکوم له  محمود خاضعین فرزند احمد ، به شماره ملی 0067024564 و متولد 1357/08/30 محکوم علیه پیمان پریرخ فرزند محمدجعفر ، شیوا پریرخ فرزند پیمان ، آمل محمودی فرزند عمار ، به شماره ملی 1819048391 و متولد 1343/10/18 موضوع  استرداداموال منقول به موجب درخواست اجرای حکم به شماره دادنامه مربوطه 140068390017174405 محکوم علیهم متضامنا محکوم هستند به: استرداد مال منقول(5653/23 گرم طلای 18 عیار)به انضمام کلیه خسارت دادرسی و تاخیر تادیه از زمان تقدیم دادخواست تا زمان اجرای حکم طبق شاخص بانک مرکزی که توسط اجرای احکام محاسبه خواهد شد وحق الوکاله وکیل (طبق قرارداد شماره 1399220554268614 مورخ 1399/12/02 ) و  پرداخت نیم عشر دولتی ( که توسط واحد اجرا محاسبه میگردد ) تاریخ کارشناسی 1405/05/05 بسمه تعالی   ریاست محترم شعبه دوم اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی بعثت تهران   موضوع: تقدیم نظریه کارشناسی در خصوص پرونده کلاسه 9909980210900047 (شماره بایگانی 0402011)   با سلام و تحیت و آرزوی توفیقات روزافزون الهی برای آن مقام منیع قضایی؛   احتراما اینجانب حسین تراکمه، کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان، در امتثال و تبعیت محض از اوامر عالی مقام و عطف به ابلاغیه شماره 140468100093569118 مورخ 21/11/1404، پس از طی تشریفات قانونی، نظریه کارشناسی خویش را با رعایت غایت دقت و امانت، به شرح ذیل به پیشگاه آن دادگاه محترم معروض می دارم.   الف) شرح اقدامات، مراجعات و مقدمات کارشناسی   در راستای اجرای اوامر صادره و به منظور ارزیابی ملک تعرفه شده، اینجانب 4 مرتبه به محل ملک مراجعه نمودم، لکن به دلیل عدم حضور محکوم علیها در ملک، امکان رویت و معاینه فنی میسر نگردید. در این مسیر و جهت فراهم شدن مقدمات اجرای قرار، لوایح متعددی از سوی اینجانب تقدیم آن شعبه محترم شد. شایان ذکر است در مسیر انجام رسالت خطیر کارشناسی و تعهد به اجرای دستورات قضایی، حتی در زمان جنگ تحمیلی رمضان و با توجه به خطرات موجود، با حضور ضابط محترم قضایی از کلانتری کن جهت احراز خالی بودن واحد و عدم گشایش درب، به محل ملک مراجعه نمودم تا هیچ گونه خللی در روند اجرای حکم ایجاد نگردد.   همچنین در راستای کشف واقع و رعایت اصول حرفه ای، تماس های مکرری با پدر محکوم علیها و وکیل سابق ایشان برقرار گردید که متاسفانه مطلقا هیچ گونه همکاری از جانب ایشان صورت نپذیرفت. علی رغم تماس های مکرر با تلفن مرقوم از محکوم علیها در ابلاغیه، ایشان نیز پاسخگو نبودند و بنا به اظهارات وکیل محکوم له، نامبرده در خارج از کشور بودند.   در نهایت، با پیگیری های مجدانه محکوم له و هماهنگی با مراجع محترم قضایی و انتظامی، در تاریخ 29 تیر ماه 1405، در معیت نماینده محترم نیروی انتظامی و با حضور کلیدساز، درب ملک گشوده شد (که صورتجلسه تنظیمی توسط ضابطین محترم به پیوست تقدیم می گردد) و پس از ورود به واحد، با حضور و هماهنگی مدیر ساختمان، اقدام به معاینه و ارزیابی فنی ملک گردید.   ب) مشخصات ثبتی، اسنادی و حدود صلاحیت   پلاک ثبتی مورد ارزیابی به شماره 7925 فرعی از 1322 اصلی بخش 10، ذیل بازداشتی 140485601045040314 واقع در طبقه یک می باشد.   لازم به ذکر و تاکید موکد است که سند مالکیت ملک مذکور توسط اینجانب رویت نگردید. گزارش حاضر صرفا و منحصرا بر اساس نامه استعلام ثبتی ابرازی توسط محکوم له به شماره 140485601147025651 مورخ 09/10/1404 تنظیم یافته است و کارشناس از حیث اصالت نامه و دیگر اسناد ابرازی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.   طبق استعلام مذکور، شش دانگ عرصه و اعیان تحت مالکیت خانم شیوا پریرخ به شماره ملی 0386227209 (دارای سند مالکیت چاپی 729299 سری ب سال 93) می باشد. همچنین بر اساس همان استعلام، ملک دارای یک مورد بازداشت دائم به موجب دستور شماره 1397168003474473 مورخ 13/11/1397 صادره از شعبه 2 بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران است.   بر مبنای اصول مسلم حقوقی و قواعد فقهی، معروض می دارد که این گزارش به هیچ وجه در مقام احراز و اثبات مالکیت نیست؛ چرا که احراز هویت، اصالت اسناد و اثبات مالکیت در صلاحیت ذاتی و مطلق مرجع محترم قضایی است. همچنین بررسی وضعیت دقیق رهن، وثیقه، دیون احتمالی و سایر بازداشتی ها خارج از استعلام ابرازی، از شمول وظایف اینجانب خارج بوده و هدف و تکلیف کارشناس در این مقال، منحصرا ارزیابی و تقویم مال غیرمنقول می باشد.   مضافا آنکه، بنا به اظهارات محکوم له و مدیر ساختمان، واحد مذکور دارای پارکینگ و انباری است؛ اما در اسناد و مدارک ابرازی و استعلام ثبتی، هیچ مدرکی دال بر وجود و مساحت پارکینگ و انباری به اینجانب ارائه نگردید.   ج) مشخصات فنی و وضعیت موجود ملک   واحد مورد ارزیابی طبق تعرفه توسط وکیل محکوم له به آدرس: تهران، شهران، خیابان آقا خیابانی، کوچه ششم، پلاک 18، طبقه اول، واحد یک واقع شده است. مساحت واحد بر اساس استعلام ثبتی ابرازی توسط وکیل محکوم له، 118 متر و 92 دسیمتر مربع می باشد.   ساختمان دارای نمای سنگی بوده و مصالح به کار رفته در بنا از نوع کاملا قابل قبول و متناسب با عرف منطقه می باشد. مشاعات ساختمان دارای آسانسور و راه پله است. فضای داخلی واحد شامل آشپزخانه اوپن، سالن و نشیمن یکپارچه، سه اتاق خواب، یک سرویس بهداشتی مهمان و یک سرویس و حمام مشترک می باشد. سیستم گرمایش واحد از طریق شوفاژ و موتورخانه مرکزی و سیستم سرمایش آن کولر آبی و کولر گازی است.   د) نظریه نهایی کارشناسی و تقویم ریالی   با عنایت به جمیع جهات، موقعیت مکانی، قدمت بنا، کیفیت مصالح، مساحت، کاربری و با در نظر گرفتن نوسانات بازار مسکن، و فارغ از هرگونه دیون و تعهدات احتمالی به شهرداری، بانک ها، اشخاص حقیقی و حقوقی و بدون لحاظ نمودن موانع ثبتی و حقوقی در نقل و انتقال، ارزش شش دانگ عرصه و اعیان ملک موصوف در وضعیت موجود، به مبلغ سی و سه میلیارد و پانصد میلیون تومان معادل سیصد و سی و پنج میلیارد ریال (335.000.000.000 ریال) برآورد و به حضور اعلام می گردد         مزایده ششدانگ  ملک  به پلاک  ثبتی 7925 فرعی از 1322 اصلی واقع در بخش 10 تهران  به مساحت  92 /118 مترمربع  در روز دوشنبه  مورخ 1405/06/16از ساعت   8 صبح  الی  16ظهر   مزایده از طریق  سایت   ستاد ایران   www.setadiran.ir  بفروش برسد  مزایده از قیمت پایه کارشناسی   شروع و به بالا ترین  قیمت پیشنهادی فروخته می شود  مبلغ  10%  از ثمن فروش نقدا فی المجلس از خریدار اخذ و الباقی ثمن می بایست ظرف یکماه از سوی خریدار به این شعبه تودیع گردد  در صورت عدم پرداخت الباقی ثمن  مزایده تجدید و مبلغ 10 %  ثمن پرداخت شده پس از کسر هزینه های اجرایی بنفع صندوق دولت ضبط خواهد شد    کلیه علاقمندان جهت شرکت در مزایده میتوانند  5  روز قبل از مزایده به دفتر شعبه اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی بعثت مراجعه تا زمینه بازدید آنان از ملک موصوف فراهم گردد مزایده از طریق سایت   ستاد ایران   www.setadiran.ir  بفروش برسد

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 9909980210900047

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده آپارتمان واقع در شهران تهران به دلیل استرداد اموال منقول.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.